MacBook

Apple prezentuje nowości [wideo, ceny, komentarz]

Podczas wczorajszego wystąpienia rozpoczynającego konferencję WWDC, firma Apple zaprezentowała szereg produktowych nowości. Nowe komputery i systemy operacyjne – co się pojawiło, czego zabrakło? Zapraszamy na przegląd nowości i kilka zdań komentarza.

AppleCare Protection Plan dostępny w Polsce

Firma iSource wprowadza nową usługę – AppleCare Protection Plan, która wydłuża 90-dniowy okres bezpłatnego wsparcia i roczną gwarancję produktów Apple na całym świecie do pełnych trzech lat. W ramach planu Klienci mogą korzystać z profesjonalnego telefonicznego wsparcia technicznego, serwisu gwarancyjnego, wygodnych form obsługi serwisowej, materiałów pomocniczych w sieci WWW oraz zaawansowanych narzędzi diagnostycznych.

Wielkie odświeżanie Apple

Po cichu, prawie bez zapowiedzi i bez zwykłej w takich chwilach marketingowej oprawy – firma Apple przedstawiła odświeżone wersje swoich najważniejszych urządzeń. Co znajdziemy wśród nowości, które właśnie zostały ujawnione na stronach korporacji?

„Kapsuła Czasu” od Apple

Firma Apple przedstawiła „Kapsułę Czasu” – urządzenie do przechowywania danych, które automatycznie i bezprzewodowo wykonuje kopię zapasową danych z jednego lub wielu komputerów Mac. Jedynym warunkiem jest praca w najnowszym systemie operacyjnym Mac OS X Leopard wyposażonym w oprogramowanie Time Machine™. Kapsuła Czasu to połączenie bezprzewodowej stacji bazowej Wi-Fi 802.11n i wysokiej klasy serwerowego dysku …

„Kapsuła Czasu” od Apple więcej »

Apple przedstawia MacBooka Air

Firma Apple przedstawiła komputer MacBook Air, najcieńszy na świecie notebook. MacBook Air w najcieńszym punkcie ma zaledwie 4,1 mm, a jego całkowita grubość wynosi jedynie 1,93 cm. MacBook Air posiada 13,3-calowy, panoramiczny podświetlany ekran LED, pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę, wbudowaną kamerę wideo iSight do wideokonferencji oraz duży trackpad z funkcją multi-touch. Wyposażony jest w procesor Intel …

Apple przedstawia MacBooka Air więcej »

Scroll to Top