MacBook Pro

Apple zaprezentowała nową linię MacBook’ów Pro

Firma Apple zaprezentowała odświeżoną linię komputerów MacBook Pro (MBP). Urządzenia zostały wyposażone m.in. w złącze Thunderbolt, które pozwala na transfer danych z prędkością do 10 Gbp/s.

AppleCare Protection Plan dostępny w Polsce

Firma iSource wprowadza nową usługę – AppleCare Protection Plan, która wydłuża 90-dniowy okres bezpłatnego wsparcia i roczną gwarancję produktów Apple na całym świecie do pełnych trzech lat. W ramach planu Klienci mogą korzystać z profesjonalnego telefonicznego wsparcia technicznego, serwisu gwarancyjnego, wygodnych form obsługi serwisowej, materiałów pomocniczych w sieci WWW oraz zaawansowanych narzędzi diagnostycznych.

Notebooki Apple w Karen Notebook

Karen Notebook S.A. wprowadza do sprzedaży komputery przenośne marki Apple. To nie pierwszy produkt tej firmy w ofercie Karen – w listopadzie 2005 sieć rozpoczęła sprzedaż iPodów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. ‘Mimo dość wysokiej ceny, produkty Apple cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Zachęceni sukcesem sprzedawanych w Karen od kilku miesięcy iPodów, zdecydowaliśmy …

Notebooki Apple w Karen Notebook więcej »

Przewiń do góry