PCDOC – na problemy z komputerem

Opublikowano: 15 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wystartowała ogólnopolska sieć pogotowia komputerowego PCDOC. Po 2 miesiącach istnienia jej twórcy uruchomili oddziały w 7 miastach i planują utworzenie 100 kolejnych. Sieć działa na zasadzie franczyzy, jej pracownicy w pierwszych tygodniach od startu naprawili już 1 tys. komputerów.

Hanna LaskowskaPCDOC – na problemy z komputerem

6 milionów fototapet w Pixers.pl

Opublikowano: 30 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Sklep internetowy Pixers.pl udostępnił ponad 6 milionów zdjęć, z których można zamówić obrazy, plakaty, fototapety i naklejki. Dzięki integracji z największym bankiem zdjęć na świecie, serwisem fotolia.com klienci z Polski mają szansę znaleść dokładnie to co chcieliby widzieć na swoich ścianach.

Hanna Laskowska6 milionów fototapet w Pixers.pl

Nowatorski model sprzedaży ogłoszeń pracy w Money.pl

Opublikowano: 16 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

iBroker.pl – zwycięzca konkursu „Milion na start-up” oraz portal finansowy Money.pl rozpoczęli sprzedaż ogłoszeń pracy w serwisie Praca.Money.pl. Oferty pojawiają się zarówno w portalu, jak i w sieci serwisów tematycznych iBroker.pl, a kupujący otrzymuje gwarancję liczby wejść na ogłoszenie lub zwrot pieniędzy.

Hanna LaskowskaNowatorski model sprzedaży ogłoszeń pracy w Money.pl

Promoring: nie marnuj przypadkowego ruchu w twoim e-sklepie

Opublikowano: 23 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Promoring.pl, nowy program partnerski, wykorzystujący jedną z najstarszych form promocji w internecie, czyli wzajemne linkowanie, łączy niekonkurencyjne ze sobą sklepy o podobnej oglądalności. Obiecuje zagospodarowanie tej części ruchu, którą w każdym sklepie stanowią przypadkowego wizyty.

Dawid ZarazińskiPromoring: nie marnuj przypadkowego ruchu w twoim e-sklepie

Money.pl ogłosił komu da „Milion na Start-up”

Opublikowano: 15 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

iBroker.pl – broker ogłoszeń internetowych – to pomysł, który spółka Money.pl wybrała w akcji „Milion na Start-up”. Jego pomysłodawcy – Maciej Białek i Mateusz Sowa zyskają wsparcie finansowe i merytoryczne.

Hanna LaskowskaMoney.pl ogłosił komu da „Milion na Start-up”