Maciej Białek

PCDOC – na problemy z komputerem

Wystartowała ogólnopolska sieć pogotowia komputerowego PCDOC. Po 2 miesiącach istnienia jej twórcy uruchomili oddziały w 7 miastach i planują utworzenie 100 kolejnych. Sieć działa na zasadzie franczyzy, jej pracownicy w pierwszych tygodniach od startu naprawili już 1 tys. komputerów.

6 milionów fototapet w Pixers.pl

Sklep internetowy Pixers.pl udostępnił ponad 6 milionów zdjęć, z których można zamówić obrazy, plakaty, fototapety i naklejki. Dzięki integracji z największym bankiem zdjęć na świecie, serwisem fotolia.com klienci z Polski mają szansę znaleść dokładnie to co chcieliby widzieć na swoich ścianach.

Nowatorski model sprzedaży ogłoszeń pracy w Money.pl

iBroker.pl – zwycięzca konkursu „Milion na start-up” oraz portal finansowy Money.pl rozpoczęli sprzedaż ogłoszeń pracy w serwisie Praca.Money.pl. Oferty pojawiają się zarówno w portalu, jak i w sieci serwisów tematycznych iBroker.pl, a kupujący otrzymuje gwarancję liczby wejść na ogłoszenie lub zwrot pieniędzy.

Promoring: nie marnuj przypadkowego ruchu w twoim e-sklepie

Promoring.pl, nowy program partnerski, wykorzystujący jedną z najstarszych form promocji w internecie, czyli wzajemne linkowanie, łączy niekonkurencyjne ze sobą sklepy o podobnej oglądalności. Obiecuje zagospodarowanie tej części ruchu, którą w każdym sklepie stanowią przypadkowego wizyty.

100 tys. zł na rekrutację od iBroker.pl

iBroker.pl, serwis należący do grupy Money.pl, przygotował akcję „100 000 na rekrutację”. Od 18 marca będzie rozdawał pakiety wartościowe na promocje ogłoszeń.

Money.pl ogłosił komu da „Milion na Start-up”

iBroker.pl – broker ogłoszeń internetowych – to pomysł, który spółka Money.pl wybrała w akcji „Milion na Start-up”. Jego pomysłodawcy – Maciej Białek i Mateusz Sowa zyskają wsparcie finansowe i merytoryczne.

Scroll to Top