Marcin Jabłoński

PayU rusza na podbój Ukrainy

Ukraina jest kolejnym punktem na mapie płatności internetowych obsługiwanych przez PayU. PayU rozpoczyna od obsługi platformy aukcyjnej Aukro, czyli odpowiednika polskiego serwisu Allegro.

PayU z nowym kontem do płatności internetowych

PayU uruchamia właśnie nowe narzędzie do płacenia za zakupy online. Jedną z najważniejszych zalet Konta PayU jest to, że wszystkie dane podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU.

Startup Weekend – sposób na zaistnienie w e-commerce

Już na początku października po raz drugi w Polsce odbędzie Startup Weekend. Głównym zadaniem uczestników wydarzenia jest stworzenie w ciągu 54 godzin innowacyjnego prototypu narzędzia, usługi, serwisu przeznaczonego do wykorzystania w Internecie lub na telefonie komórkowym.

Węgrzy będą płacić z PayU

PayU wchodzi na rynek węgierski, jest to kontynuacja dotychczasowej strategii rozwoju marki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank Millennium w Platnosci.pl

Posiadacze rachunków w banku Millennium od 14 lutego 2011 mogą dokonać szybkiej płatności on-line korzystając z systemu Platnosci.pl.

Nowa odsłona serwisów płatnościowych PayU

W ramach strategii wzmacniania rozpoznawalności marki, PayU S.A. zmienia wygląd i funkcjonalność serwisów płatnościowych należących do grupy. Nowe, ujednolicone logotypy, według wspólnej zasady identyfikacji wizualnej zostały zaimplementowane w serwisach: www.PayU.com.pl, www.Platnosci.pl oraz na stronie www.PayU.pl.

Scroll to Top