Zaoszczędź na codziennych opłatach z TotalMoney.pl

Opublikowano: 28 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na portalu TotalMoney.pl wystartowały właśnie porównywarka cen energii elektrycznej oraz porównywarka pakietów telewizyjnych. Pierwsza z nich umożliwia kalkulacje rachunków za prąd u prawie wszystkich sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, druga zestawia oferty pakietów telewizyjnych od dostawców cyfrowych, kablówek i operatorów telekomunikacyjnych.

Hanna LaskowskaZaoszczędź na codziennych opłatach z TotalMoney.pl

Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od sześciu miesięcy.

Hanna LaskowskaPrawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Banki chcą być porównywane w Internecie

Opublikowano: 23 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Już 18 – spośród 50 porównywanych na TotalMoney.pl banków i instytucji finansowych – współpracuje z porównywarką. Wygląda na to, że przynajmniej część z polskich banków nie boi się konkurować o klientów w warunkach pełnego i obiektywnego dostępu do informacji o ofercie.

Hanna LaskowskaBanki chcą być porównywane w Internecie

TotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać

Opublikowano: 4 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W polskim Internecie pojawiło się nowe narzędzie TotalMoney.pl – niezależna porównywarka produktów finansowych a także ubezpieczeń. W przyszłości w ramach portalu porównywane będą także inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. TotalMoney.pl to doskonała pomoc dla niezdecydowanych, a także poszukujących wiarygodnych informacji. Tutaj sprawdzisz na co Cię stać. Co ważne wszystkie usługi portalu są bezpłatne. Serwis www.TotalMoney.pl …

Hanna LaskowskaTotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać