home.pl rozpoczyna sprzedaż usług na Węgrzech i w Bułgarii

Opublikowano: 21 stycznia 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Uruchomienie sprzedaży dla małych i średnich firm w dwóch nowych krajach to element strategii home.pl zakładającej obecność na co najmniej piętnastu rynkach zagranicznych do 2025 roku. W ofercie znajdują się także m.in. narzędzia związane z obecnością w Internecie, e‑commerce, bezpieczeństwem sieciowym czy wspierające zaawansowaną pracę grupową. Bułgaria i Węgry to kraje z wysokim wzrostem PKB i potencjałem w zakresie transformacji cyfrowej. …

Sylwester Kozakhome.pl rozpoczyna sprzedaż usług na Węgrzech i w Bułgarii

home.pl niebawem przedstawi usługi VPS

Opublikowano: 19 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

home.pl zakończyło testy usługi VPS (Virtual Private Server), które trwały ponad 2 miesiące. Usługę testowało ponad 4,7 tys. użytkowników. Premiera komercyjna już 28. czerwca. home.pl jest pierwszym z dużych graczy na rynku usług hostingowych, który zdecydował się wprowadzić tę usługę.

Sylwester Kozakhome.pl niebawem przedstawi usługi VPS

Jak zyskać i stracić stronę… WWW w 5 sekund

Opublikowano: 29 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, a Twoja strona internetowa zniknęła, e-mail przestał działać, a osoba, o której nigdy wcześniej nie słyszałeś, stała się właścicielem Twojej domeny. Podobne sytuacje zdarzają się dużo częściej, niż nam się wydaje.

Hanna LaskowskaJak zyskać i stracić stronę… WWW w 5 sekund

Akredytacja ICANN dla home.pl

Opublikowano: 7 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl uzyskał akredytację ICANN (Internetowej Korporacji ds. Nadawania Nazw i Numerów). Firma, posiadając unikatowy certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 27001:2005, ma gwarantować klientom pełne bezpieczeństwo rejestracji domen globalnych.

Hanna LaskowskaAkredytacja ICANN dla home.pl