Marcin Pokojski

Finaliści LabStara wybrani

Zakończył się pierwszy etap konkursu Wirtualnej Polski dla startupów. Do finału LabStara zakwalifikowało się 6 najciekawszych projektów, spośród aż 820 zgłoszonych.

Już niedługo infoShare 2011 – zarejestruj się!

Konferencja infoShare 2011 to jedno z największych i najciekawszych tego typu wydarzeń w Polsce. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja w Gdańsku, na terenie Politechniki Gdańskiej.

Rusza LabStar – program dla start-upów od WP

Wirtualna Polska szuka partnerów biznesowych wśród osób, które mają idee, ale brak im wystarczających środków finansowych, wsparcia technologicznego oraz biznesowego, by je wdrożyć i realizować.

infoShare 2010 – już po raz czwarty

W dniach 13-14 maja br. już po raz czwarty odbędzie się w Gdańsku bezpłatna konferencja infoShare. Konferencja poświęcona jest nowym trendom z dziedziny IT, marketingu, Internetu. Jej myślą przewodnią jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji.

Wirtualna Polska inwestuje w użyteczność

Wirtualna Polska inwestuje w badania użyteczności i projektowanie zorientowane na użytkownika. Podpisana właśnie z agencją Symetria umowa o współpracy w zakresie badań użyteczności to część całościowej strategii portalu, obejmującej wdrażanie rozwiązań opartych na dogłębnej znajomości profilu i potrzeb użytkowników. Wirtualna Polska kontynuuje strategię maksymalizowania użyteczności rozwiązań istniejących i nowo wdrażanych. Bieżące zmiany w portalu są …

Wirtualna Polska inwestuje w użyteczność więcej »

Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce

Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski – studio.wp.pl Wystartował serwis społecznościowy WP – studio.wp.pl. Serwis umożliwia użytkownikom zamieszczanie w sieci własnych filmów, zdjęć i innych plików graficznych, a także nagrań muzycznych. „Uruchomienie platformy studio.wp.pl to naturalny krok w rozwoju portalu. To także wymóg współczesnego Internetu, który tworzą, po prostu, jego użytkownicy.” – mówi Marcin Pokojski …

Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce więcej »

Przewiń do góry