Marek Stodolak

Cash znaczy gotówka nawet w Internecie

TorturaCen.pl pracuje nad możliwością zwrotu rabatów dla klienta w formie prawdziwych pieniędzy. Usługa pozwoli w odczuwalny sposób obniżyć ceny oferowanych produktów i ma być dostępna jeszcze w tym roku. Rabat możne będzie także przekazać wskazanej organizacji charytatywnej.

Cashback dla klienta, CPA dla sklepów internetowych

TorturaCen.pl to do tej pory jedyna porównywarka cen, która zaproponowała swoim kontrahentom nowy model rozliczenia – CPA (cost per action). Pierwszy polski cashback, w odróżnieniu od innych tego typu serwisów działających w sieci, zarabia na prowizji od sprzedanych produktów, a nie na generowaniu ruchu na stronach sklepów internetowych.

Milion złotych do rozdania

12 listopada 2008 r. o godzinie 20.00 TorturaCen.pl – polski cashback, rozpocznie akcję promocyjną w której rozda milion złotych. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzyma 5 zł w postaci cashbacku, jeżeli poleci serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać e-mail polecający za pomocą modułu, który znajduje się …

Milion złotych do rozdania więcej »

Scroll to Top