Cash znaczy gotówka nawet w Internecie

Opublikowano: 24 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

TorturaCen.pl pracuje nad możliwością zwrotu rabatów dla klienta w formie prawdziwych pieniędzy. Usługa pozwoli w odczuwalny sposób obniżyć ceny oferowanych produktów i ma być dostępna jeszcze w tym roku. Rabat możne będzie także przekazać wskazanej organizacji charytatywnej.

Hanna LaskowskaCash znaczy gotówka nawet w Internecie

Cashback dla klienta, CPA dla sklepów internetowych

Opublikowano: 2 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

TorturaCen.pl to do tej pory jedyna porównywarka cen, która zaproponowała swoim kontrahentom nowy model rozliczenia – CPA (cost per action). Pierwszy polski cashback, w odróżnieniu od innych tego typu serwisów działających w sieci, zarabia na prowizji od sprzedanych produktów, a nie na generowaniu ruchu na stronach sklepów internetowych.

Hanna LaskowskaCashback dla klienta, CPA dla sklepów internetowych

Milion złotych do rozdania

Opublikowano: 10 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

12 listopada 2008 r. o godzinie 20.00 TorturaCen.pl – polski cashback, rozpocznie akcję promocyjną w której rozda milion złotych. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzyma 5 zł w postaci cashbacku, jeżeli poleci serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać e-mail polecający za pomocą modułu, który znajduje się w profilu użytkownika. Operacje tę …

Hanna LaskowskaMilion złotych do rozdania