Top Rental dla Era Nowe Horyzonty

Opublikowano: 23 lipca 2010. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Organizatorzy 10.ego międzynarodowego festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty zlecili firmie Top Rental dostawę ponad 170 komputerów, ekranów LCD, urządzeń wielofunkcyjnych oraz organizację sieci lokalnej na potrzeby tegorocznej edycji festiwalu.

Hanna LaskowskaTop Rental dla Era Nowe Horyzonty

Top Rental zapewni komputery dla tegorocznego finału Ligi Cybersport

Opublikowano: 1 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od 2-ego do 4-ego października w Hali Expo w Łodzi odbędzie się finał rozgrywek Ligi Cybersport i turnieju Pan-European Tournament w ramach platformy Cyberarena36i6. Sprzęt komputerowy na potrzeby tego wydarzenia, 120 jednostek PC, dostarczy firma Top Rental.

Tomasz UchańskiTop Rental zapewni komputery dla tegorocznego finału Ligi Cybersport

Międzynarodowy Kongres dla Pokoju „Ludzie i Religie” ze wsparciem Top Rental

Opublikowano: 10 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W dniach 6-8 września 2009 w Krakowie, w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej odbył się Międzynarodowy Kongres dla Pokoju „Ludzie i Religie” – „Asyż w Krakowie” podczas którego spotkało się blisko pół tysiąca liderów religijnych, przywódców państw oraz przedstawicieli świata polityki i kultury.

Tomasz UchańskiMiędzynarodowy Kongres dla Pokoju „Ludzie i Religie” ze wsparciem Top Rental

Wynajem dobry na kryzys

Opublikowano: 15 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Globalna recesja dotyka coraz większą liczbę firm z różnych branż. Rozpoczyna się bardzo dokładne przyglądanie każdemu wydanemu euro czy złotówce. Dotyczy to także, a może przede wszystkim, wydatków na nowe technologie. Analitycy przewidują w tym roku spadek sprzedaży w branży IT. Skorzystać może na tym rynek wynajmu sprzętu komputerowego, który rozwija się w Polsce od blisko dwóch lat.

Hanna LaskowskaWynajem dobry na kryzys