Shuttout.com – kolejny polski startup rusza na rynki zagraniczne

Opublikowano: 2 września 2015. Kategoria: Startupy. Tagi:

Twórcy Shuttout.com w czerwcu zebrali kwotę ponad 57 tys. złotych w serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi na rozwój aplikacji, teraz planują ekspansje na rynki zagraniczne. Dzięki Shutout.com użytkownicy mogą brać udział w konkursach fotograficznych, w których można wygrać nagrody pieniężne.

Sylwester KozakShuttout.com – kolejny polski startup rusza na rynki zagraniczne

Wirusowa akcja wydawnictwa Złote Myśli

Opublikowano: 9 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Ponad 3000 osób w ciągu kilkunastu godzin zarejestrowało się na stronie www.poznajsekret.pl. Poznaj Sekret jest akcją wirusową organizowaną przez Wydawnictwo Złote Myśl. Uruchomiona akcja ma za zadanie w oryginalny sposób promować premierę kolekcji książek motywacyjnych znanego i szanowanego na całym świecie Autora. Nazwisko autora jest owiane tajemnicą.

Hanna LaskowskaWirusowa akcja wydawnictwa Złote Myśli

Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz

Opublikowano: 23 czerwca 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , , ,

Ruszył właśnie projekt „Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz”, w której Wydawnictwo Złote Myśli udostępnia książkę audio. Poradnik „Sztuka zdobywania pieniędzy” P.T. Barnuma będzie dostępny za pośrednictwem akcji do 22 lipca.

Dawid ZarazińskiŚciągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz

Wściekłe psy i wróżka Zenobia

Opublikowano: 23 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Z okazji swoich piątych urodzin Wydawnictwo Złote Myśli postanowiło w nietypowy sposób przedstawić swoją historię. Nie wykorzystało do tego przysłowiowej kartki papieru i ułożonej chronologicznie, uporządkowanej pisanej piórem historycznej relacji. Pracownicy wydawnictwa są fanami absurdalnego humoru, więc napisali scenariusz i przygotowali 4 minutowy animowany materiał filmowy, przedstawiający w krzywym zwierciadle najważniejsze wydarzenia z okresu pięciu lat swojej działalności.

Hanna LaskowskaWściekłe psy i wróżka Zenobia

Znowu ściągają, zanim zapłacą

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W ciągu dwóch tygodni blisko 60 tys. osób weszło na stronę drugiej edycji akcji Wydawnictwa Złote Myśli „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”, a ponad 11 tys. spośród odwiedzających postanowiło skorzystać z tej formy dystrybucji książki.

Dawid ZarazińskiZnowu ściągają, zanim zapłacą

„Znowu legalnie ściągają, zanim zapłacą” – rusza druga edycja akcji Złotych Myśli

Opublikowano: 9 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

„Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” – z drugą edycją tej akcji-eksperymentu rusza Wydawnictwo „Złote Myśli”. Wszyscy zainteresowani, zanim zdecydują się za książkę zapłacić, mają możliwość jej pobrania i przeczytania. Start już dziś!

Dawid Zaraziński„Znowu legalnie ściągają, zanim zapłacą” – rusza druga edycja akcji Złotych Myśli