Piąte spotkanie MeetDomainers za nami!

Opublikowano: 17 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W warszawskim hotelu Polonia odbyła się piąta edycja konferencji MeetDomainers. Obok tematów domenowych, tegoroczne spotkanie wypełniały zagadnienia związane z inwestowaniem. Kulminacją konferencji była aukcja domen na żywo.

aznews.plPiąte spotkanie MeetDomainers za nami!

MeetDomainers – znamy agendę

Opublikowano: 10 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Stu specjalistów z Polski i zagranicy spotka się w Warszawie, żeby rozmawiać o alternatywnych formach inwestowania. Na MeetDomainers pojawią się zwolennicy inwestowania w domeny, wino, turbiny wiatrowe czy startupy.

Dawid ZarazińskiMeetDomainers – znamy agendę

Wiemy, jakie domeny pojawią się na aukcji MeetDomainers

Opublikowano: 11 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W połowie października odbędzie się najważniejsze w Polsce spotkanie branży domenowej, MeetDomainers. To nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i bliższego poznania się z weteranami – to również wzbudzająca sporo emocji aukcja domen na żywo. Znamy już wstępną listę nazw, które będzie można kupić.

aznews.plWiemy, jakie domeny pojawią się na aukcji MeetDomainers

Branża domen spotka się na MeetDomainers w Warszawie

Opublikowano: 2 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

Dawid ZarazińskiBranża domen spotka się na MeetDomainers w Warszawie

Aukcja domen na żywo w Sopocie już 20 sierpnia

Opublikowano: 15 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już 20 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand Sopot, na spotkaniu MeetDomainers, odbędzie się jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Na sprzedaż zostaną wystawione 44 domeny klasy premium. Aukcję poprowadzi znany Uczestnikom Spotkania w Krakowie w 2008 roku – Piotr Lengiewicz. Licytować będzie można również przez Internet za pośrednictwem platformy Aftermarket.pl.

Sylwester KozakAukcja domen na żywo w Sopocie już 20 sierpnia

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Opublikowano: 30 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Hanna LaskowskaMeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie