Michał Kurczycki

Co polskie firmy sądzą o zakupach grupowych?

Portal Firmy.net przeprowadził wśród przedstawicieli zarejestrowanych w nim przedsiębiorstw ankietę, dotyczącą zakupów grupowych. Dzięki badaniu wiadomo, co o tej formie promocji sądzą przedsiębiorcy, a nie tylko konsumenci.

MSP będą sprzedawać w sieci

Ponad połowa polskich małych i średnich firm zamierza poszerzyć swoją obecność w internecie o sprzedaż produktów lub usług – wynika z badania przeprowadzonego przez portal Firmy.net.

MSP blogują w Firmy.net

Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w internecie – uruchomił bloga dla firm z sektora MSP. Skupia on przedsiębiorców, którzy chcą się dzielić wiedzą i doświadczeniami w prowadzeniu biznesu.

Firmy.net w portalu Money.pl

Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w Internecie – podpisał umowę partnerską z serwisem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji Firmy.net. Odwiedzający portal Money.pl mogą szybko odnaleźć przedsiębiorstwo oferujące interesującą ich usługę lub produkt za pomocą wyszukiwarki, która została zamieszczona w dziale Firma. Po wpisaniu do wyszukiwarki nazwy …

Firmy.net w portalu Money.pl więcej »

Firmy.net spozycjonują biznes w Internecie

Rozbudowany sposób prezentacji oraz usługa pozycjonowania w największych wyszukiwarkach internetowych dla zarejestrowanych firm – to najważniejsze wyróżniki nowego portalu promocyjnego Firmy.net. Portal jest adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, które albo w ogóle nie były do tej pory obecne w Internecie, albo też nie widzą efektów swoich działań promocyjnych w tym medium. Takie …

Firmy.net spozycjonują biznes w Internecie więcej »

Przewiń do góry