Microsoft Exchange Server

Nowy system operacyjny Apple już w piątek

Już w najbliższy piątek, czyli wcześniej niż zapowiadana poprzednio połowa września, Apple udostępni swój najnowszy system operacyjny – Mac OS X 10.6 Snow Leopard. Rewolucji nie będzie – to raczej odświeżenie poprzednika, niż zupełnie nowy produkt. Ale analitycy i tak szacują, że w czwartym kwartale bieżącego roku firma sprzeda około pięciu milionów sztuk Śnieżnej Pantery.

Nowy system operacyjny Apple już w piątek więcej »

Nowy system identyfikacji wizualnej CodeTwo

Debiut niemieckojęzycznej wersji strony internetowej zakończył wdrożenie systemu identyfikacji wizualnej w spółce programistycznej CodeTwo. Zmiana symboliki stosowanej przez CodeTwo wiąże się z rozwojem spółki, która działa w sektorze rozwiązań programistycznych dla Microsoft Exchange Server oraz Office Outlook. Odświeżenie wizerunku firmy w internecie jest wynikiem odnotowania przez spółkę wzrostu liczby klientów m.in. wśród przedsiębiorstw zagranicznych.

Nowy system identyfikacji wizualnej CodeTwo więcej »

Microsoft, HP i Siemens na rzecz ujednolicenia rozwiązań komunikacyjnych dla firm i instytucji

Microsoft poinformował o rozszerzeniu dotychczasowego sojuszu strategicznego z firmami HP i Siemens Communications Inc. na rzecz przekształcenia pojedynczych rozwiązań telekomunikacyjnych – telefonicznych, wideokonferencyjnych, komunikatorów internetowych i poczty elektronicznej w ujednoliconą platformę komunikacyjną. Współpraca dotyczy rozwiązań przełamujących bariery pomiędzy różnorodnymi technologiami i systemami, pozwalających uprościć współpracę w biurze i zapewnić przedsiębiorstwom nowe możliwości wykorzystania dotychczasowej infrastruktury.

Microsoft, HP i Siemens na rzecz ujednolicenia rozwiązań komunikacyjnych dla firm i instytucji więcej »

Najnowsza aplikacja Ontracka dla polskich użytkowników

Równolegle ze światową premierą Ontrack odzyskiwanie danych wprowadza na polski rynek Ontrack PowerControls 3.10 – najnowszą wersję narzędzia pozwalającego na szybki dostęp do archiwów poczty korporacyjnej opartej na rozwiązaniu Microsoft Exchange Server. Nowy Ontrack PowerControls prócz rozbudowanych możliwości wyszukiwania plików po raz pierwszy pozwoli na szybkie odtworzenie poczty korporacyjnej użytkownikom rozwiązania OpenView Data Storage Protector

Najnowsza aplikacja Ontracka dla polskich użytkowników więcej »

Scroll to Top