Najpopularniejsze szkodliwe programy października 2009

Opublikowano: 9 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprezentował listę szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w październiku 2009 r.

Hanna LaskowskaNajpopularniejsze szkodliwe programy października 2009

Startuje kampania promująca aplikacje Google

Opublikowano: 5 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Po ostatniej umowie Microsoftem i Yahoo, rywalizacja pomiędzy korporacją z Redmond a Google weszła w kolejną fazę. Po ogłoszeniu prac nad powstaniem systemu operacyjnego Chrome OS i zapowiedziach nowej wersji Office’a online – nadszedł czas na reklamową ofensywę: „Going Google”.

admagazine.plStartuje kampania promująca aplikacje Google

Office Web – Google Docs Killer?

Opublikowano: 15 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Na Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie, korporacja z Redmond ogłosiła, że pakiet Microsoft Office 2010 osiągnął odpowiedni poziom do umożliwienia testowania przez dużą liczbę użytkowników. Szczególnie jednak interesująco prezentują się plany Office Web, czyli przeglądarkowe wersje Worda, Excela, Power Pointa oraz OneNote. Czy Google powinno czuć się zaniepokojone? Z pewnością.

admagazine.plOffice Web – Google Docs Killer?

Pisz i dziel – oczekuj EtherPad

Opublikowano: 5 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

EtherPad nie wygra prawdopodobnie konkursu na najładniejszy interfejs użytkownika. Ale może okazać się jednym z najprzydatniejszych narzędzi internetowych. Umożliwia bowiem współpracę nad dokumentami tekstowymi z klientami, przyjaciółmi, czy pracownikami. Każda edycja dokumentu pojawi się natychmiastowo na ekranie naszego partnera.

admagazine.plPisz i dziel – oczekuj EtherPad

Pakiet Microsoft Office z neostradą

Opublikowano: 16 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do końca stycznia 2008 roku klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi przez stronę www.tp.pl, dostaną pakiet „Office 2007 dla użytkowników domowych” lub odtwarzacz mp3 ZEN STONE. Oferta jest skierowana do klientów, którzy korzystając z formularza dostępnego na stronie www.tp.pl złożą zamówienie na neostradę tp. Promocja z pakietem Office dotyczy opcji 1024, 2048 lub 6144 …

Hanna LaskowskaPakiet Microsoft Office z neostradą

Microsoft Office w EduAkcji

Opublikowano: 7 lutego 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Microsoft zainaugurował program „Microsoft Office w EduAkcji”, w ramach którego firma oferuje studentom, uczniom oraz pracownikom sektora edukacyjnego pakiety biurowe Microsoft Office na preferencyjnych warunkach. Do zakupu pakietów w ramach oferty promocyjnej uprawnia posiadanie dokumentu potwierdzającego status studenta, ucznia lub pracownika sektora edukacji. Oferowana licencja uprawnia uczestników programu do korzystania z pakietu biurowego Office w wersji 2003 PL oraz zakupu …

Hanna LaskowskaMicrosoft Office w EduAkcji