Microsoft Office

Microsoft Office dla iOS i Androida?

Według informacji przekazanych przez BGR.com Microsoft planuje wydanie pełnego pakietu Office dla urządzeń obsługiwanych przez iOS i Androida.

Startuje kampania promująca aplikacje Google

Po ostatniej umowie Microsoftem i Yahoo, rywalizacja pomiędzy korporacją z Redmond a Google weszła w kolejną fazę. Po ogłoszeniu prac nad powstaniem systemu operacyjnego Chrome OS i zapowiedziach nowej wersji Office’a online – nadszedł czas na reklamową ofensywę: „Going Google”.

Office Web – Google Docs Killer?

Na Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie, korporacja z Redmond ogłosiła, że pakiet Microsoft Office 2010 osiągnął odpowiedni poziom do umożliwienia testowania przez dużą liczbę użytkowników. Szczególnie jednak interesująco prezentują się plany Office Web, czyli przeglądarkowe wersje Worda, Excela, Power Pointa oraz OneNote. Czy Google powinno czuć się zaniepokojone? Z pewnością.

Pisz i dziel – oczekuj EtherPad

EtherPad nie wygra prawdopodobnie konkursu na najładniejszy interfejs użytkownika. Ale może okazać się jednym z najprzydatniejszych narzędzi internetowych. Umożliwia bowiem współpracę nad dokumentami tekstowymi z klientami, przyjaciółmi, czy pracownikami. Każda edycja dokumentu pojawi się natychmiastowo na ekranie naszego partnera.

Pakiet Microsoft Office z neostradą

Do końca stycznia 2008 roku klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi przez stronę www.tp.pl, dostaną pakiet „Office 2007 dla użytkowników domowych” lub odtwarzacz mp3 ZEN STONE. Oferta jest skierowana do klientów, którzy korzystając z formularza dostępnego na stronie www.tp.pl złożą zamówienie na neostradę tp. Promocja z pakietem Office dotyczy …

Pakiet Microsoft Office z neostradą więcej »

Microsoft Office w EduAkcji

Microsoft zainaugurował program „Microsoft Office w EduAkcji”, w ramach którego firma oferuje studentom, uczniom oraz pracownikom sektora edukacyjnego pakiety biurowe Microsoft Office na preferencyjnych warunkach. Do zakupu pakietów w ramach oferty promocyjnej uprawnia posiadanie dokumentu potwierdzającego status studenta, ucznia lub pracownika sektora edukacji. Oferowana licencja uprawnia uczestników programu do korzystania z pakietu biurowego Office w …

Microsoft Office w EduAkcji więcej »

Scroll to Top