Eskadra zrealizowała ambient dla Polkomtela

Opublikowano: 29 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W sobotę, 27 czerwca 2009 roku Eskadra Agencja Reklamowa zakończyła realizację niestandardowej akcji marketingowej dla Polkomtel S.A. Przez tydzień, w siedmiu polskich miastach, można było natknąć się na tysiące balonów helowych unoszących się w przejściach podziemnych i promujących ofertę serwisu muzodajnia.pl. Akcja była elementem kampanii MixPlusa.

Robert ZarychtaEskadra zrealizowała ambient dla Polkomtela

Era bez simlocka

Opublikowano: 22 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Operator komórkowy Era postanowił, że od 23 stycznia wszystkie telefony kupowane w tej sieci nie będą posiadały simlocka. Dodać należy, że nie będzie wiązało się to z żadnymi opłatami. Do tej pory za nieuprawnione zdjęcie simlocka podczas trwania umowy groziła kara pieniężna.

Sylwester KozakEra bez simlocka

Przegląd prasy 2007-07-25

Opublikowano: 25 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Pierwsza sieć darmowych hotspotów już jest w Polsce Plus wprowadza Eurotaryfę (tańszy roaming) Nokia inwestuje w serwis społecznościowy Twango Krótko: MiastoDzieci.pl dołączyło do Gazety Pierwsza sieć darmowych hotspotów już jest w Polsce W Szklarska Poręba zapewniła użytkownikom dostęp do Internetu dzięki sieci darmowych hotspotów. Usługę dostarcza free-hotspot.com znany z udostępniania technologii Wi-Fi na terenie Europy, gdzie istnieje już ponad 1500 …

Sylwester KozakPrzegląd prasy 2007-07-25