System podbić w Gratka.pl

Opublikowano: 7 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis Moto.Gratka.pl uruchomił nowy system promocji ogłoszeń. Zmiana umożliwia wyróżnianie ogłoszeń na zasadzie podbić. Użytkownik sam decyduje, ile jest w stanie zainwestować, by jego oferta znalazła się w czołówce listy wyszukiwania.

Hanna LaskowskaSystem podbić w Gratka.pl

System aukcyjny na Gratka.pl

Opublikowano: 26 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis ogłoszeniowy Moto.Gratka.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwość licytacji. Osoby chcące wyróżnić swoje ogłoszenie spośród innych ofert, mogą wylicytować umieszczenie anonsu w tzw. „Superofercie”. Użytkownik sam decyduje o tym, ile jest w stanie zainwestować, by jego oferta była bardziej widoczna od innych.

Hanna LaskowskaSystem aukcyjny na Gratka.pl

Załóż swój „Auto-Market” z Gratka.pl

Opublikowano: 18 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Gratka.pl przy współpracy z firmą Aprosoft zaprezentowała swoim klientom nowe rozwiązanie biznesowe. „Gratka Auto-Market” to system komputerowy wspierający pracę komisów samochodowych. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji właściciele autokomisów w łatwy sposób mogą zarządzać swoimi ofertami w serwisie Moto.Gratka.pl, a także innych portalach ogłoszeniowych.

Hanna LaskowskaZałóż swój „Auto-Market” z Gratka.pl

Moto.gratka.pl w nowej odsłonie

Opublikowano: 16 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po wprowadzeniu nowej strony głównej Gratka.pl i zmianie strony turystyka.gratka.pl przyszła pora na odświeżenie serwisu moto.gratka.pl. – Chcemy, żeby nasi użytkownicy w przyszłości łatwiej i przyjemniej mogli korzystać ze wszystkich naszych serwisów. Nowa strona Moto.gratka.pl to kolejny krok do zrealizowania naszego celu- czyli stworzenia najlepszego portalu ogłoszeniowego w polskiej Sieci. – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o …

Hanna LaskowskaMoto.gratka.pl w nowej odsłonie