Chińska zgoda na przejęcie Motorola Mobility przez Google

Opublikowano: 22 maja 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Chińskie władze po wielu miesiącach negocjacji wydały zgodę na to, aby firma Google przejęła amerykańskiego producenta smartfonów – Motorola Mobility. Transakcja ma opiewać na 12,5 mld dolarów. Czy Motorola straci tym samym samodzielność?

Marta Michałek-MachniewskaChińska zgoda na przejęcie Motorola Mobility przez Google

Rynek telefonów GSM okiem Skąpiec.pl

Opublikowano: 23 lipca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Dla potencjalnych nabywców telefonów GSM liczy się przede wszystkim marka. W tym zakresie batalię o serca i portfele polskich konsumentów wygrywa po raz kolejny Nokia. Idealna komórka to slider wyposażony w aparat cyfrowy, radio oraz MP3. To tylko niektóre wnioski płynące z raportu przygotowanego przez porównywarkę cen Skąpiec.pl.

Hanna LaskowskaRynek telefonów GSM okiem Skąpiec.pl

Motorola: nowy wielofunkcyjny komputer mobilny MC55

Opublikowano: 12 marca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Dział Korporacyjnych Rozwiązań Mobilnych firmy Motorola zaprezentował komputer mobilny MC55. Jest to najnowszy, najmniejszy i najlżejszy model z oferowanej przez producenta grupy urządzeń typu EDA (Enterprise Digital Assistant – cyfrowy asystent korporacyjny).

Hanna LaskowskaMotorola: nowy wielofunkcyjny komputer mobilny MC55

Rok 2009 będzie bardzo trudny – najwięksi wobec recesji

Opublikowano: 18 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Po bardzo złym zakończeniu 2008 r. przyszłość rysuje się w ciemnych barwach. Na początku 2009 r. branża telefonii komórkowej przystąpiła do wdrażania programu strategicznych zwolnień i zamykania zagranicznych oddziałów. To dopiero początek. Nowy rok rozpoczął się od ogłoszenia upadłości przez Nortel Networks i wielu firmom niewiele brakuje, aby pójść w jego ślady. Pozostaje pytanie: jak będą sobie radzić w tym roku największe spółki giełdowe?

Hanna LaskowskaRok 2009 będzie bardzo trudny – najwięksi wobec recesji

Hipnotyzujący blask MOTOJEWEL – dodatek na karnawałową imprezę

Opublikowano: 10 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

MOTOJEWEL™, nowy telefon Motoroli, spodoba się przede wszystkim paniom doceniającym modne nowinki. Dzięki cięciu, stosowanemu przy obróbce kryształów oraz lustrzanemu wykończeniu MOTOJEWEL wygląda jak prawdziwy klejnot.

Dawid ZarazińskiHipnotyzujący blask MOTOJEWEL – dodatek na karnawałową imprezę