muzyka

Deezer pół roku gra za darmo

Serwis Deezer ogłosił dziś uruchomienie w Polsce usługi Freemium – darmowego streamingu utworów muzycznych dla wszystkich użytkowników. Firma zainicjowała również Deezer4Artists (D4A) – nową platformę łączącą artystów i fanów.

Rdio planuje ekspansję w Europie

Rdio, serwis pozwalający na nieograniczone słuchanie muzyki, ma w planach europejską ekspansję. Zamierza konkurować z takimi projektami jak Deezer czy Spotify. O otwarciu serwisu Deezer dla polskich użytkowników informowaliśmy na początku stycznia.

Nokia wprowadza polską wersję sklepu muzycznego Ovi

Muzyczny sklep internetowy Nokii – Music.Ovi.Com – uruchomiony został w polskiej wersji. Nie tylko interfejs został spolszczony – użytkownicy mogą również kupować pliki bez zabezpieczeń DRM za złotówki. W katalogu serwisu dostępnych jest obecnie ok. 6 mln plików.

Ostateczna lista internetowych przebojów?

Masz dosyć układanych list przebojów i wciskania ci na każdym kroku hitów Feel i Rubika? Chcesz wiedzieć czego naprawdę słuchają internauci na całym świecie? Z pomocą przychodzi We Are Hunted, nowy serwis, który chce pełnić rolę ostatecznej listy internetowych przebojów.

Sprzedawaj swoją muzykę z Audiolife (i koszulki też)

Audiolife jest nowym serwisem skierowanym do artystów, którzy chcą sprzedawać tworzoną przez siebie muzykę. Zresztą nie tylko muzykę – także dzwonki na komórki lub nawet koszulki. Przejrzysty system opłat i naprawdę interesujące funkcjonalności mogą sprawić, że serwis zyska sporą popularność.

Scroll to Top