myTaxi

mytaxi integruje się z Google Maps

Polska wersja aplikacji mytaxi, służącej do zamawiania taksówek, doczekała się właśnie integracji z aplikacją Google Maps. Dzięki niej użytkownicy Google Maps będą mogli bezpośrednio z poziomu aplikacji zamówić taksówkę mytaxi. Integracja to kolejny etap partnerstwa mytaxi i Google w Europie – od marca 2016 roku integracja była dostępna tylko w niemieckich i hiszpańskich miastach, w których operuje mytaxi.

mytaxi i Hailo łączą siły

mytaxi i Hailo łączą siły, tworząc firmę z 70 milionami pasażerów i 100 tys. zarejestrowanych kierowców taxi, w ponad 50 miastach na terenie 9 krajów. Nowo utworzona firma będzie działała pod marką mytaxi i do połowy 2017 roku przeprowadzi rebranding Hailo w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Hiszpanii.

mytaxi chce umacniać udział płatności bezgotówkowych

Firma mytaxi uruchamia kolejną w tym roku edycję akcji „Warszawskie taksówki o połowę taniej”. Tym samym chce utrzymać, a nawet zwiększyć udział płatności bezgotówkowych wśród swoich użytkowników. Promocja potrwa od 7 do 21 lipca 2015 w ponad 40 miastach, w których operuje mytaxi, w tym w Warszawie.

mytaxi rozwiązuje umowy z taksówkarzami z niskimi ocenami

System ocen kierowców jest jednym z wyróżników mytaxi w stosunku do tradycyjnych korporacji. mytaxi, aby utrzymać jakość, zdecydowało się na rozwiązywanie umów z taksówkarzami, którzy mają średnią ocenę mniejszą niż 4,5 gwiazdki. Tylko w marcu rozwiązano ponad 30 umów.

Konta firmowe i przejazdy bezgotówkowe w mytaxi

mytaxi wprowadza kolejne ułatwienia – tym razem w ofercie pojawiły się przejazdy bezgotówkowe dla firm. Płatność za przejazd odbywa się za pomocą smartfona w czasie rzeczywistym.

Przewiń do góry