Nasza Klasa redukuje przychody z reklam

Opublikowano: 23 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowa strategia spółki Nasza Klasa, właściciela serwisu społecznościowego NK.pl, będzie wprowadzana od początku przyszłego roku i zakłada redukcję przychodów z reklam przy jednoczesnym zwiększeniu znaczeniu płatności od użytkowników za gry i aplikacje.

Sylwester KozakNasza Klasa redukuje przychody z reklam

Roszady personalne w NK

Opublikowano: 2 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do zespołu Naszej Klasy dołącza Marcin Barciński, który będzie odpowiedzialny za rozwój mobilnych produktów. Jednocześnie zmianie ulega stanowisko szefa działu marketingu – Joannę Gajewską zastąpi Rafał Skwiot. Co jeszcze zmienia się w polskim serwisie społecznościowym?

Marta Michałek-MachniewskaRoszady personalne w NK

Inkubator dla startupów od NK

Opublikowano: 4 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , , ,

Hasłem „Od kreatywnego pomysłu do efektywnego biznesu” NK chce zachęcić młode osoby z pomysłami do dzielenia się nimi w ramach nowo tworzonego inkubatora. Dla twórców najlepszych projektów czeka nie tylko wsparcie merytoryczne i marketingowe ale przede wszystkim finansowe – nawet do 230 tys. złotych.

Sylwester KozakInkubator dla startupów od NK

Facebook kolonizuje świat [mapa]

Opublikowano: 14 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Vincenzo Cosenza, specjalista PR i były pracownik włoskiego oddziału Microsoft zaktualizował zaprezentowaną rok temu mapę wykorzystania serwisów społecznościowych. Jego praca potwierdza to, co dla wielu jest oczywiste – Facebook kolonizuje świat.

Dawid ZarazińskiFacebook kolonizuje świat [mapa]