Nawigację NaviExpert pobrano w Google Play już 100 tys. razy!

Opublikowano: 2 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacja na smartfony NaviExpert ze sklepu Google Play została pobrana już 100 tys. razy, aplikacja znajduje się również w zestawieniu najpopularniejszych programów w sklepie.

Sylwester KozakNawigację NaviExpert pobrano w Google Play już 100 tys. razy!

NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

Opublikowano: 25 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firmy NaviExpert i eholiday.pl podpisały umowę partnerską. W ramach współpracy baza punktów zainteresowania tzw. POI, nawigacji NaviExpert, zostanie wzbogacona o szczegółowe informacje o ponad 19-tu tysiącach obiektów noclegowych pochodzące z serwisu eholiday.pl. Szczegóły zdradza nam Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Hanna LaskowskaNaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

NaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Opublikowano: 10 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NaviExpert, system mobilnej nawigacji GPS online został wybrany przez Polską Telefonią Cyfrową, operatora sieci Era do kluczowych działań promocyjnych polegających na oferowaniu nawigacji NaviExpert oraz 50 Mb transmisji danych GPRS w pakiecie z telefonami objętymi aktualną promocją.

Tomasz UchańskiNaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Przegląd prasy 2006-11-13

Opublikowano: 13 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

25 tys. komputerów policzy głosy wyborców Jak to było z tym BenQ Mobile? Google otwiera się na konkurencję Microsoft załata 6 dziur 2,8 mld USD łupem internetowych złodziei MCI Management inwestuje w nawigację satelitarną na komórki Phishing rośnie w siłę 25 tys. komputerów policzy głosy wyborców System „Platforma Wyborcza”, wspomagający liczenie głosów w tegorocznych wyborach samorządowych, które odbędą się w …

Sylwester KozakPrzegląd prasy 2006-11-13

Przegląd prasy 2006-11-10

Opublikowano: 10 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Miliard za numer MCI Management inwestuje w nawigację satelitarną na komórki Skype szykuje ofertę dla firm Vista wyhamowuje rynek PC? Google rozprowadziło robaka Microsoft poszerzy współpracę z rządem Skype 3.0 – wiele ciekawostek Microsoft rejestratorem domen Energis: szerokopasmowy internet wkrótce w całej Polsce Miliard za numer Na największej polskiej aukcji internetowej Allegro padł rekord: za numer telefonu komórkowego zadeklarowano blisko …

Sylwester KozakPrzegląd prasy 2006-11-10