Netia

Polskie blogi firmowe w liczbach

Na zeszłotygodniowej konferencji Social Media Day – Blogi Firmowe, oprócz recept na sukces firmowego bloga, poznaliśmy liczby dotyczące statystyk blogów korporacyjnych w Polsce. Przynajmniej tych największych.

Mobilny Internet Netii teraz również z telefonem

W dniu 2 sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem. Niezdecydowani mogą przetestować Mobilny Internet przez 30 dni za darmo.

OneOffice Netii: przetestuj, zdecyduj

Wybór lub zmiana dostawcy usług telekomunikacyjnych dla własnego biznesu nie jest łatwą decyzją. Dlatego Netia umożliwia nowym klientom przetestowanie funkcjonalności pakietu OneOffice bez zobowiązań.

Polska zdobywa Złoty Medal!

Polska reprezentacja zdobyła w dniu dzisiejszym Złoty Medal na Finale Światowym olimpiady World Cyber Games w Chinach.

Internet Netii specjalnie dla sieciowych graczy

Netia, Partner Technologiczny i jeden z głównych sponsorów tegorocznej edycji World Cyber Games Polska, wprowadziła promocyjną ofertę dostępu do internetu, dedykowaną fanom komputerowych rozgrywek.

Nowy gracz na rynku mobilnego internetu

Gazeta Wyborcza poinformowała, że na czwartek zaplanowano start usługi mobilnego internetu w ofercie Netii. Prędkość przesyłania danych ma dochodzić do 1 Mb/s. Pakiet 1Gb kosztować będzie 29 złotych, zapowiedziano też możliwość korzystania z usługi za darmo dla klientów stacjonarnych łączy Netii. W tym przypadku jest jednak ograniczenie ilości przesłanych danych do 100 Mb.

Artegence wygrała przetarg na obsługę Netii

Artegence, agencja reklamowa specjalizująca się w mediach interaktywnych, w wyniku wygranego przetargu stworzy nowy serwis korporacyjny www.netia.pl oraz uspójni wygląd i strukturę serwisów należących do Netii.

Przewiń do góry