Mobilny Internet Netii teraz również z telefonem

Opublikowano: 2 sierpnia 2010. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

W dniu 2 sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem. Niezdecydowani mogą przetestować Mobilny Internet przez 30 dni za darmo.

Hanna LaskowskaMobilny Internet Netii teraz również z telefonem

Internet Netii specjalnie dla sieciowych graczy

Opublikowano: 5 września 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Netia, Partner Technologiczny i jeden z głównych sponsorów tegorocznej edycji World Cyber Games Polska, wprowadziła promocyjną ofertę dostępu do internetu, dedykowaną fanom komputerowych rozgrywek.

Hanna LaskowskaInternet Netii specjalnie dla sieciowych graczy

Nowy gracz na rynku mobilnego internetu

Opublikowano: 4 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Gazeta Wyborcza poinformowała, że na czwartek zaplanowano start usługi mobilnego internetu w ofercie Netii. Prędkość przesyłania danych ma dochodzić do 1 Mb/s. Pakiet 1Gb kosztować będzie 29 złotych, zapowiedziano też możliwość korzystania z usługi za darmo dla klientów stacjonarnych łączy Netii. W tym przypadku jest jednak ograniczenie ilości przesłanych danych do 100 Mb.

Sylwester KozakNowy gracz na rynku mobilnego internetu

Artegence wygrała przetarg na obsługę Netii

Opublikowano: 7 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Artegence, agencja reklamowa specjalizująca się w mediach interaktywnych, w wyniku wygranego przetargu stworzy nowy serwis korporacyjny www.netia.pl oraz uspójni wygląd i strukturę serwisów należących do Netii.

Tomasz UchańskiArtegence wygrała przetarg na obsługę Netii