NewConnect

Shuttout.com pozyskuje inwestora

Notowany na NewConnect fundusz private equity Tech Invest Group podpisał umowę, w ramach której obejmie 15,03% nowych udziałów w Shuttout Ltd. Zarejestrowana w Wielkiej Brytanii spółka jest właścicielem serwisu Shuttout.com, który umożliwia entuzjastom fotografii dzielenie się swoimi pracami i zarabianie na nich.

Shuttout.com pozyskuje inwestora 1

Goal.pl gra z Nokaut.pl i zmierza na NewConnect

Goal.pl, jeden z czołowych portali o tematyce piłkarskiej w Polsce, podpisał umowę strategiczną o współpracy z Nokaut.pl. Serwis zamierza też w tym roku zadebiutować na rynku NewConnect.

ProxyAd zadebiutuje na NewConnect

ProxyAd – spółka, która buduje ogólnopolską sieć nadajników wysyłających reklamę na telefony komórkowe z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych, w najbliższych tygodniach zadebiutuje na rynku NewConnect.

Zmiana struktury grupy kapitałowej Adv.pl

Zarząd Adv.pl podjął decyzję o uporządkowaniu struktury grupy kapitałowej. Spółki należące do Grupy Adv.pl zostaną podzielone na dwa odrębne piony: segment komunikacji cyfrowej oraz segment innowacyjnych technologii.

ArtGroup zdobywa markę warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych

ArtGroup zapewni kompleksową obsługę agencyjną nowej marce warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – rynkowi CATALYST. Jest to pierwszy w Polsce i jedyny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zorganizowany rynek dłużnych papierów wartościowych, który zainauguruje już 30 września.

NewConnect Convention 2009 na żywo w TVN CNBC Biznes

W piątek, 31 lipca, na antenie TVN CNBC Biznes na żywo będzie można zobaczyć przebieg NewConnect Convention 2009, zorganizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych. Jest to największe spotkanie społeczności rynku NewConnect z udziałem m.in.: przedstawicieli domów maklerskich, mediów, spółek i inwestorów.

Scroll to Top