Nexto.pl trafia w ręce RUCHu

Opublikowano: 8 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

6 sierpnia br., jeden z największych kolporterów prasy w Polsce, nabył większościowy pakiet udziałów w NetPress Digital spółce będącej właścicielem platformy Nexto.pl. W ramach transakcji fundusz MCI.TechVentures należący do Grupy MCI Management sprzedał wszystkie posiadane udziały w NetPress.

Michał NewiakNexto.pl trafia w ręce RUCHu

Nexto.pl z nakanapie.pl

Opublikowano: 23 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wiodący na rynku sprzedaży publikacji w wersji elektronicznej sklep Nexto.pl odpisał zaplanowaną na rok umowę o współpracy z serwisem społecznościowym nakanapie.pl, skupionym wokół aktywności związanych z czytaniem i kupowaniem książek.

Tomasz UchańskiNexto.pl z nakanapie.pl

Bezpłatny Audiobook dla menadżera

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka „Jak wdrożyć Wiki w firmie”. Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl.

Hanna LaskowskaBezpłatny Audiobook dla menadżera

Sytuacja na polskim rynku e-prasy

Opublikowano: 13 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

E-gazety to marginalne źródło zysków dla wydawców prasy. Gazeta Prawna sugeruje, że winą za ten stan rzeczy jest nikłe zaangażowanie redakcji gazet do rozwijania oferty elektronicznej oraz kiepskie rozwiązania technologiczne.

Sylwester KozakSytuacja na polskim rynku e-prasy