nexto.pl

E-Kiosk: zysk netto w III kwartale 11 proc. w górę

W trzecim kwartale 2021 roku firma e-Kiosk (kontrolowana przez Gremi Media), do której należą platformy eKiosk.pl, eGazety.pl i Nexto.pl z prasą cyfrową i ebookami oraz agencja marketingowa eContentLAB.pl, osiągnęła wzrost zysku netto o 11 proc. w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku, osiągając poziom 896 tys. zł. Przychody ze sprzedaży w raportowanym okresie wyniosły …

E-Kiosk: zysk netto w III kwartale 11 proc. w górę więcej »

Podsumowanie tygodnia

Co wydarzyło się w mijającym tygodniu na globalnym i polskim rynku e-biznes? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Nexto.pl trafia w ręce RUCHu

6 sierpnia br., jeden z największych kolporterów prasy w Polsce, nabył większościowy pakiet udziałów w NetPress Digital spółce będącej właścicielem platformy Nexto.pl. W ramach transakcji fundusz MCI.TechVentures należący do Grupy MCI Management sprzedał wszystkie posiadane udziały w NetPress.

Nexto.pl z nakanapie.pl

Wiodący na rynku sprzedaży publikacji w wersji elektronicznej sklep Nexto.pl odpisał zaplanowaną na rok umowę o współpracy z serwisem społecznościowym nakanapie.pl, skupionym wokół aktywności związanych z czytaniem i kupowaniem książek.

Bezpłatny Audiobook dla menadżera

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka „Jak wdrożyć Wiki w firmie”. Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl.

Scroll to Top