Wzmianki o Euro 2012 w mediach społecznościowych warte 86 mln złotych

Opublikowano: 21 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Ponad 86 milionów złotych może wynosić wartość promocyjna wzmianek o Euro 2012 w mediach społecznościowych w pięciu europejskich krajach – wynika z analizy międzynarodowej sieci eBuzzing reprezentowanej w Polsce przez agencję Think Kong.

Michał NewiakWzmianki o Euro 2012 w mediach społecznościowych warte 86 mln złotych

Aktywność w Sieci

Opublikowano: 6 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

65 proc. internautów tworzy i umieszcza w sieci własne materiały, a 85 proc. przyznaje, że dzieli się znalezionymi w Internecie materiałami ze znajomymi.

Hanna LaskowskaAktywność w Sieci

Maciej Budzich z agencją Think Kong

Opublikowano: 15 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Maciej Budzich rozpoczyna współpracę z agencją interaktywną Think Kong. W ramach współpracy będzie brać udział w pracach nowo powstającego teamu kreatywnego, konsultować projekty związane z kampaniami realizowanymi w blogosferze.

Hanna LaskowskaMaciej Budzich z agencją Think Kong

Nie masz numeru do Ekspera? ZapytajEkspertów.pl

Opublikowano: 3 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Wspólnym wysiłkiem Związku Firm Public Relations i On Board PR we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Public Relations i Fundacją InternetPR powstał serwis ZapytajEkspertów.pl. Skierowany jest do dziennikarzy, blogerów i ekspertów branżowych z różnych dziedzin, którzy będą mogli kontaktować się za jego pomocą i wzajemnie udzielać sobie odpowiedzi i komentarzy.

Dawid ZarazińskiNie masz numeru do Ekspera? ZapytajEkspertów.pl

Wizerunek marek RTV

Opublikowano: 6 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Polacy cenią innowacyjne marki. Aż 77 proc. Polaków zwraca uwagę na innowacyjność kupując sprzęt radiowo-telewizyjny – wynika z raportu „Marki RTV” firmy doradczej On Board PR i PBS DGA – wśród najbardziej innowacyjnych marek RTV umieszczając Sony, Panasonic i Philips.

Hanna LaskowskaWizerunek marek RTV