Norbsoft

Norbsoft działa również w marketingu mobilnym

Norbsoft, producent oprogramowania mobilnego, poszerza działalność o usługi marketingu mobilnego i oferuje kompleksową realizację projektów, począwszy od strategii, poprzez planowanie i doradzanie, po zakup mediów mobilnych.

“Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w App Store pojawiła się aplikacja Uczymy Ratować, autorstwa Norbsoft Sp. z o.o., która powstała przy wsparciu WOŚP i operatora Play. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z podstawowymi zasadami udzielania pomocy.

"Uczymy Ratować" przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore 1

Mapa Nieba w komórce od Norbsoft

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała nową aplikację – mobilne planetarium, przeznaczoną dla telefonów wspierających technologię Java ME.

Kadencjomierz na telefony komórkowe

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała wspólnie z Propolis Media zabawną aplikację pt. „Kadencjomierz” umożliwiającą sprawdzanie kiedy skończy się obecna kadencja prezydencka.

Reporter Olimpijski na Plus.pl

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała na zlecenie Polkomtel S.A., operatora sieci Plus, aplikację sportową „Reporter Olimpijski” umożliwiającą odczytywanie na bieżąco w telefonie komórkowym informacji z Olimpiady w Chinach. Aplikacja umożliwia i znacznie ułatwia stałe obserwowanie wyników Polaków osiąganych na Olimpiadzie. ”Reporter Olimpijski to wynik doskonałej współpracy trzech firm: Polkomtel S.A., Agora …

Reporter Olimpijski na Plus.pl więcej »

Przewiń do góry