Norbsoft działa również w marketingu mobilnym

Opublikowano: 11 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Norbsoft, producent oprogramowania mobilnego, poszerza działalność o usługi marketingu mobilnego i oferuje kompleksową realizację projektów, począwszy od strategii, poprzez planowanie i doradzanie, po zakup mediów mobilnych.

Sylwester KozakNorbsoft działa również w marketingu mobilnym

„Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Opublikowano: 3 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w App Store pojawiła się aplikacja Uczymy Ratować, autorstwa Norbsoft Sp. z o.o., która powstała przy wsparciu WOŚP i operatora Play. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z podstawowymi zasadami udzielania pomocy.

Sylwester Kozak„Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Mapa Nieba w komórce od Norbsoft

Opublikowano: 11 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała nową aplikację – mobilne planetarium, przeznaczoną dla telefonów wspierających technologię Java ME.

Dawid ZarazińskiMapa Nieba w komórce od Norbsoft

MobiPress – darmowy czytnik informacji prasowych w komórce od Norbsoft

Opublikowano: 9 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Norbsoft udostępnił darmową aplikację o nazwie mobiPress przeznaczoną dla telefonów komórkowych, dzięki której z jednego miejsca każdy użytkownik może uzyskać szybki dostęp do informacji z wielu ulubionych serwisów internetowych.

Tomasz UchańskiMobiPress – darmowy czytnik informacji prasowych w komórce od Norbsoft

Reporter Olimpijski na Plus.pl

Opublikowano: 12 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała na zlecenie Polkomtel S.A., operatora sieci Plus, aplikację sportową „Reporter Olimpijski” umożliwiającą odczytywanie na bieżąco w telefonie komórkowym informacji z Olimpiady w Chinach. Aplikacja umożliwia i znacznie ułatwia stałe obserwowanie wyników Polaków osiąganych na Olimpiadzie. ”Reporter Olimpijski to wynik doskonałej współpracy trzech firm: Polkomtel S.A., Agora S.A. oraz Norbsoft Sp. z …

Hanna LaskowskaReporter Olimpijski na Plus.pl