OGICOM

Nowocześnie o windykacji

Miarą nowoczesnej windykacji nie jest zmuszenie kontrahenta do spłaty zaległości, ale doprowadzenie do stanu, w którym dłużnik sam wykaże chęć uregulowania długu. A co interesuje klienta firmy windykacyjnej? Przede wszystkim skuteczność działania. Poniższy poradnik to opis narzędzi, które mogą pomóc w zrealizowaniu celów wszystkich zainteresowanych stron.

Nowocześnie o windykacji więcej »

E-Backup Odkryciem Roku 2010

Prowadzona od dłuższego czasu dyskusja dotycząca sposobów ochrony danych zdominowana została przez temat backupu online. Zdania są zgodne – rozwiązanie idealne to nie tylko takie, które pozwala przywrócić utracone dane, ale również takie, które chroni je przed niepowołanym dostępem.

E-Backup Odkryciem Roku 2010 więcej »

Polscy naukowcy o ochronie danych

Badania przeprowadzone w 2008 roku pokazują, że zaledwie 8% przedsiębiorstw chroni ważne informacje wykorzystując do tego celu backup on-line. Natomiast konsekwencje utraty danych odczuła aż 1/3 przebadanych polskich firm! Te niepokojące statystyki przedstawili prof. Zbigniew Malara i mgr inż. Artur Pajkert z Politechniki Wrocławskiej podczas konferencji w Karpaczu 11 maja 2009 roku.

Polscy naukowcy o ochronie danych więcej »

Scroll to Top