Okazje.info

Rabatuj.pl: naszym celem są dobre jakościowo kupony [wywiad]

Kody rabatowe są bardzo popularne, nie tylko na naszym rynku. Czym chce zachęcić użytkowników Rabatuj.pl, co można zrobić aby poprawić jakość kuponów? Pytamy Tomasza Rzepeckiego, pełniącego funkcję Account Managera Okazje.info i koordynatora serwisu Rabatuj.pl

Testy A/B Okazje.info [case study]

Jak testy A/B mogą wpłynąć na efektywność zakupów? Czy wykorzystanie układu „kafelkowego” zwiększa konwersję? Okazje.info przygotowało raport z testów. Autorem opracowania jest Bartłomiej Dymecki.

Druga szansa na nagrody w Opiniujesz.Punktujesz

Porównywarka Okazje.info zakończyła pierwszy etap konkursi Opiniujesz.Punktujesz i nagrodziła trójkę zwycięzców. Walcząc o iPada mini, kino domowe i czytnik Kindle Touch internauci przez miesiąc dodali aż 10 tys. opinii.

Jakie czytniki e-książek wybierają Polacy? [infografika]

Z danych zgromadzonych przez Okazje.info oraz księgarnię Woblink.com wynika, że spośród dostępnych rozwiązań, do lektury e-książek najczęściej wykorzystywane są czytniki E-Ink znanych producentów: Prestigio, Manta oraz Amazon.

Zdrowy konkurs Ruszamysie.pl i Okazje.info

Jeden z największych serwisów polskiego e-commerce Okazje.info postanowił wesprzeć akcję promocyjną nowej społeczności internetowej – Ruszamysie.pl. Porównywarka i społecznościowy startup postawiły na promowanie idei i ducha sportu poprzez konkurs z nagrodami realizowany na Facebooku.

Przewiń do góry