Nowy wymiar Oligoo.pl

Opublikowano: 30 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis aukcyjny Oligoo.pl zmienia swój image. Oprócz nowej szaty graficznej, wprowadzonych zostało kilka udogodnień. Aukcje nadal jednak dostarczają silnych emocji i pozwalają legalnie rywalizować z innymi. Dzięki nowemu charakterowi, platforma zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Hanna LaskowskaNowy wymiar Oligoo.pl

Największe polskie gwiazdy i Oligoo.pl dzieciom

Opublikowano: 29 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, serwis gier aukcyjnych Oligoo.pl, we współpracy z gwiazdami polskiej sceny artystycznej i sportowej, organizuje dla swoich użytkowników szereg aukcji charytatywnych. Można będzie w nich wygrać przedmioty należące do sławnych osób. Cały dochód z licytacji przekazany będzie na cele Fundacji „Akogo?”, założonej przez Ewę Błaszczyk.

Hanna LaskowskaNajwiększe polskie gwiazdy i Oligoo.pl dzieciom

Zakupy ze sporą dawką adrenaliny… – wywiad z Piotrem Kasprzyckim

Opublikowano: 5 maja 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

O serwisie oligoo.pl i aukcjach typu Allpay, trochę o taktyce i trochę o hazardzie, a nawet o tym od czego sam jest uzależniony opowiada Piotr Kasprzycki, Prezes GTW Media Sp. z o.o. właściciel portalu oligoo.pl.

Hanna LaskowskaZakupy ze sporą dawką adrenaliny… – wywiad z Piotrem Kasprzyckim

Oligoo.pl wzbogaca ofertę o produkty sportowe

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aktywny, wiosenny wypoczynek – pod tym kątem portal aukcyjny www.oligoo.pl rozszerzy ofertę dla swoich Klientów. Nowe towary wystawione do licytacji od pierwszego tygodnia maja pozwolą na uzupełnienie wiosennego ekwipunku o atrakcyjne produkty związane ze sportem i rekreacją.

Hanna LaskowskaOligoo.pl wzbogaca ofertę o produkty sportowe

Zapunktuj na wiosnę w Oligoo.pl

Opublikowano: 20 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W najbliższą sobotę pierwszy dzień wiosny. Serwis Oligoo.pl razem z użytkownikami chce przywitać nadejście pierwszych ciepłych dni w tym roku. Każdy, kto kupi dowolną ilość oligoopunktów w pierwszym tygodniu wiosny otrzyma 50% więcej.

Hanna LaskowskaZapunktuj na wiosnę w Oligoo.pl

Wyjątkowe aukcje na Dzień Kobiet w Oligoo.pl

Opublikowano: 6 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Z okazji Dnia Kobiet serwis www.oligoo.pl przy współpracy z portalem WyjątkowyPrezent.pl przygotował dla swoich Użytkowników wyjątkowe aukcje. W specjalnych licytacjach, które odbędą się 8 marca, będzie można wygrać m.in. ekskluzywne masaże dla dwojga, relaksacyjny zabieg czekoladowy, a także zabieg manicure i pedicure.

Hanna LaskowskaWyjątkowe aukcje na Dzień Kobiet w Oligoo.pl