On Board PR

San Markos nagrodzony za innowacyjność i kreatywność

Projekt „Kumpel z Przeszłości. 1944 Live” autorstwa agencji reklamowej San Markos otrzymał główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie nagradzającym najoryginalniejsze przedsięwzięcia realizowane w Internecie – „Internetowa 5”.

Jedyna Polska Epica Award dla San Markos

San Markos jest jedyną polską agencją nagrodzoną w konkursie Epica Awards 2009. Projekt „Kumpel z Przeszłości” zdobył główną nagrodę w kategorii „media innovation”.

Projekt „Kumpel z Przeszłości” wśród finalistów konkursu Golden Drum 2009

Interaktywny projekt „Kumpel z Przeszłości” stworzony i realizowany przez agencję reklamową San Markos we współpracy z firmą On Board PR oraz Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy został nominowany do nagrody Golden Drum w kategorii Public engagement & participation. Znalazł się w ten sposób w ścisłej czołówce najlepszych projektów na świecie. Rozstrzygnięcie konkursu ma nastąpić w październiku b.r., podczas festiwalu Golden Drum w Portoroż, w Słowenii.

Nie masz numeru do Ekspera? ZapytajEkspertów.pl

Wspólnym wysiłkiem Związku Firm Public Relations i On Board PR we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Public Relations i Fundacją InternetPR powstał serwis ZapytajEkspertów.pl. Skierowany jest do dziennikarzy, blogerów i ekspertów branżowych z różnych dziedzin, którzy będą mogli kontaktować się za jego pomocą i wzajemnie udzielać sobie odpowiedzi i komentarzy.

Przewiń do góry