Panda Security

Masowy atak na Twitterze

Robak Rainbow wykorzystał do rozprzestrzeniania się słaby punkt Twittera, występujący podczas korzystania z serwisu bezpośrednio przez stronę www. Co 10 sekund rejestrowano nawet tysiąc infekcji.

Panda Cloud Antivirus kompatybilny z systemem Windows 7

Bezpłatny program antywirusowy Panda Cloud Antivirus (http://www.cloudantivirus.com/pl/) otrzymał certyfikat firmy Microsoft w zakresie kompatybilności z systemem Windows 7 (‘Compatible with Windows 7’ certification’).

Rekordowy kwartał dla hakerów

Laboratorium PandaLabs opublikowało kwartalny raport dotyczący aktywności złośliwego oprogramowania w okresie od lipca do września 2009 r. Wynika z niego, iż wzrosła liczba trojanów (71%), programów adware (13%) i spyware (9%). Prawie zniknęły wirusy i robaki, które stanowiły 2% wszystkich zagrożeń.

Panda Security oraz Spamina dla ochrony poczty e-mail

Firmy Panda Security i Spamina podpisały porozumienie o współpracy, dzięki której oferować będą profesjonalne rozwiązania gwarantujące kompleksową ochronę poczty e-mail. Nowe rozwiązania będą dostępne na rynku w czwartym kwartale br. i będą sprzedawane zarówno w formie urządzenia jak i usług świadczonych w modelu cloud computing.

Scroll to Top