Masowy atak na Twitterze

Opublikowano: 2 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Robak Rainbow wykorzystał do rozprzestrzeniania się słaby punkt Twittera, występujący podczas korzystania z serwisu bezpośrednio przez stronę www. Co 10 sekund rejestrowano nawet tysiąc infekcji.

Hanna LaskowskaMasowy atak na Twitterze

Panda Cloud Antivirus kompatybilny z systemem Windows 7

Opublikowano: 25 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Bezpłatny program antywirusowy Panda Cloud Antivirus (http://www.cloudantivirus.com/pl/) otrzymał certyfikat firmy Microsoft w zakresie kompatybilności z systemem Windows 7 (‘Compatible with Windows 7’ certification’).

Tomasz UchańskiPanda Cloud Antivirus kompatybilny z systemem Windows 7

Rekordowy kwartał dla hakerów

Opublikowano: 8 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Laboratorium PandaLabs opublikowało kwartalny raport dotyczący aktywności złośliwego oprogramowania w okresie od lipca do września 2009 r. Wynika z niego, iż wzrosła liczba trojanów (71%), programów adware (13%) i spyware (9%). Prawie zniknęły wirusy i robaki, które stanowiły 2% wszystkich zagrożeń.

Tomasz UchańskiRekordowy kwartał dla hakerów

Panda Security oraz Spamina dla ochrony poczty e-mail

Opublikowano: 8 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firmy Panda Security i Spamina podpisały porozumienie o współpracy, dzięki której oferować będą profesjonalne rozwiązania gwarantujące kompleksową ochronę poczty e-mail. Nowe rozwiązania będą dostępne na rynku w czwartym kwartale br. i będą sprzedawane zarówno w formie urządzenia jak i usług świadczonych w modelu cloud computing.

Robert ZarychtaPanda Security oraz Spamina dla ochrony poczty e-mail