PARP uruchamia konkurs Bony na innowacje dla małych i średnich przedsiębiorstw

Opublikowano: 6 czerwca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła konkurs, którego celem jest pobudzenie współpracy nauki i biznesu poprzez finansowanie usług świadczonych przedsiębiorcom przez jednostki naukowe. Oferowane przez nie nowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz specjalistyczna wiedza będą wsparciem dla około 2300 przedsiębiorców, którzy uzyskają dotacje w tej perspektywie finansowej. Konkurs potrwa do 30 stycznia 2017 r. i jest podzielony na dwumiesięczne etapy.

Dawid ZarazińskiPARP uruchamia konkurs Bony na innowacje dla małych i średnich przedsiębiorstw

Jest szansa na pozyskanie kapitału na biznes

Opublikowano: 18 czerwca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W lipcu rusza kolejny nabór pomysłów do Inkubatora – projektu oferującego pomoc dla przedsiębiorców, a także osób nie prowadzących jeszcze gospodarczej działalności, ale mających ciekawe biznesowe pomysły.

Dawid ZarazińskiJest szansa na pozyskanie kapitału na biznes

PARP: 750 mln zł na tegoroczne dotacje dla firm. Pierwszy konkurs już 4 lutego

Opublikowano: 31 stycznia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , ,

750 mln złotych czeka w tym roku na przedsiębiorców, którzy wystartują w konkursach organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Uzyskane w ten sposób środki mają być przeznaczone na inwestycje związane z rozwojem procesów informatycznych w firmie, np. budowę platformy wymiany danych czy wdrożenie e-usług.

Dawid ZarazińskiPARP: 750 mln zł na tegoroczne dotacje dla firm. Pierwszy konkurs już 4 lutego

Zacznij.biz – pomysły biznes można zgłaszać do końca stycznia

Opublikowano: 8 stycznia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , ,

Do końca stycznia trwa nabór projektów do trzeciej edycji konkursu Zacznij.biz, realizowanego przez PKPP Lewiatan i sieć Aniołów Biznesu – Lewiatan Business Angels. Patronem konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dawid ZarazińskiZacznij.biz – pomysły biznes można zgłaszać do końca stycznia

Ostatni nabór wniosków w działaniu 8.2 PO IG

Opublikowano: 3 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

3 października rozpoczyna się ostatni w bieżącym roku nabór wniosków w działaniu 8.2 PO IG. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Dla dla małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru całej Polski zarezerwowano 191,6 mln zł.

Hanna LaskowskaOstatni nabór wniosków w działaniu 8.2 PO IG

PO IG 8.1: 250 mln PLN na e-biznes bez właścicieli

Opublikowano: 30 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

25 marca PARP ogłosiła wyniki konkursu dotyczącego działania 8.1 – wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dziwi fakt iż na 1850 złożonych wniosków, jedynie 160 dostało dofinansowane, a z kwoty 320 mln PLN – 70 mln PLN zostało rozdysponowanych pomiędzy aplikujące podmioty.

Hanna LaskowskaPO IG 8.1: 250 mln PLN na e-biznes bez właścicieli