PayPal

Pokolenie Z i milenialsi kupują online, ale sprawdzają media społecznościowe

Najnowsze badanie PayPal dotyczące zwyczajów pokolenia Z i milenialsów nie pozostawiają wątpliwości: przedstawiciele obu grup uwielbiają świat online. Robią tam zakupy, słuchają muzyki, oglądają filmy, komunikują się ze znajomymi, a także szukają inspiracji zakupowych. Zakupy to jedna z najpopularniejszych aktywności w sieci. 9 na 10 respondentów w Polsce kupuje online, a 63% robi to regularnie […]

Pokolenie Z i milenialsi kupują online, ale sprawdzają media społecznościowe więcej »

Dlaczego zagraniczni klienci nie zaglądają do polskich e-sklepów?

W świecie handlu od dawna nie ma już granic. Wiele polskich e-sklepów ma jednak wciąż obawy przed otworzeniem się na sprzedaż zagraniczną. Polski nie znajdziemy w pierwszej dwudziestce krajów najczęściej wybieranych przez kupujących, także tych z Europy – wynika z badania przeprowadzonego przez PayPal i Ipsos. Tylko w kilku badanych państwach polskie e-sklepy znalazły się wyżej w zestawieniu pod kątem popularności: Niemcy (#9), Czechy (#5), Irlandia (#9) oraz Węgry (#9).

Dlaczego zagraniczni klienci nie zaglądają do polskich e-sklepów? więcej »

PayPal umożliwia zbiórkę

PayPal udostępnił właśnie nowy sposób zbierania i kontrolowania pieniędzy na wspólne wydatki z rodziną i przyjaciółmi w ramach konta PayPal. Dzięki Zbiórce, użytkownicy PayPal będą mogli zbierać pieniądze tworząc i udostępniając dedykowany link swoim znajomym i rodzinie.

PayPal umożliwia zbiórkę więcej »

Scroll to Top