Peter Chou

Smartfon HTC HD2 od HTC

HTC Corporation zaprezentowała HTC HD2, pierwszy smartfon z system Windows i HTC Sense – inteligentnym interfejsem użytkownika. Zastosowany w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala pozwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji.

Premiera HTC Magic

Vodafone i HTC zapowiedziały premierę HTC Magic, pierwszego telefonu Vodafone na platformie Android, który wejdzie do oferty wczesną wiosną.

Nowe HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2

HTC Corporation przedstawiła dziś dwa nowe, flagowe modele: HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2. Nowe urządzenia to równowaga funkcji, formy i najnowocześniejszych technologii personalizujących komunikację i korzystanie z mobilnego Internetu.

Nowy HTC Touch Cruise

HTC Corporation zaprezentowała najnowszy telefon komórkowy z wbudowaną nawigacją GPS – HTC Touch Cruise. To następca popularnego modelu HTC o tej samej nazwie z roku 2008. Jego unowocześniona wersja wyróżnia się nową, bardziej kompaktową konstrukcją i zestawem nowych funkcji, oferujących bogatsze wrażenia i bardziej intuicyjną obsługę. System lokalizacji został ulepszony i pozwala teraz bardzo precyzyjnie określać położenie użytkownika wewnątrz budynków, co często stanowi problem dla tradycyjnych urządzeń nawigacji satelitarnej GPS.

Przewiń do góry