Ad4Mass bez prowizji również w sierpniu

Opublikowano: 5 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

System reklamy internetowej Ad4Mass także w sierpniu nie będzie pobierać prowizji od zleconych kampanii internetowych. Promocja ogłoszona na początku wakacji została właśnie przedłużona na kolejny miesiąc.

Hanna LaskowskaAd4Mass bez prowizji również w sierpniu

Ad4Mass rusza z poradnikiem reklamy

Opublikowano: 27 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

System reklamy internetowej Ad4Mass.pl wspólnie z serwisem skierowanym do małych i średnich przedsiębiorstw Biznes-Firma.pl rozpoczyna akcję edukacyjną, której celem jest szerzenie wiedzy o reklamie w globalnej sieci. Dla czytelników Biznes-Firma.pl przygotowano także konkurs, w którym można wygrać kampanie reklamowe o łącznej wartości 1000 zł.

Hanna LaskowskaAd4Mass rusza z poradnikiem reklamy

Ad4Mass – pierwsze podsumowania

Opublikowano: 8 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kilka miesięcy intensywnej działalności pozwala już na pierwsze podsumowania. System reklamy internetowej Ad4Mass przygotował raport ukazujący tendencje na rynku reklamy internetowej: najpopularniejsze rozmiary i średnie ceny reklam.

Hanna LaskowskaAd4Mass – pierwsze podsumowania

Ad4Mass z serwisami GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl

Opublikowano: 25 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Serwisy Ad4Mass.pl oraz GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl podpisały porozumienie o współpracy. Od końca maja, powierzchnię reklamową w najbardziej znanym polskim portalu społecznościowym dla profesjonalistów oraz na stronie oferującej największy w Polsce ranking lekarzy będzie można kupować dzięki Ad4Mass.

Hanna LaskowskaAd4Mass z serwisami GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl

Rusza platforma reklamy internetowej Ad4Mass

Opublikowano: 21 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na polskim rynku reklamowym pojawił się nowy gracz – internetowy system Ad4Mass. Dzięki prostocie obsługi i szybkości działania ma on duże szanse na walkę z konkurencją i przyciągnięcie osób, które w łatwy sposób chcą oferować miejsce reklamowe i zlecać kampanię w globalnej sieci.

Hanna LaskowskaRusza platforma reklamy internetowej Ad4Mass

Nowy wymiar Oligoo.pl

Opublikowano: 30 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis aukcyjny Oligoo.pl zmienia swój image. Oprócz nowej szaty graficznej, wprowadzonych zostało kilka udogodnień. Aukcje nadal jednak dostarczają silnych emocji i pozwalają legalnie rywalizować z innymi. Dzięki nowemu charakterowi, platforma zyskuje coraz większe grono sympatyków.

Hanna LaskowskaNowy wymiar Oligoo.pl