Fundusze Xevin i Protos inwestują w projekt promujący sprzedaż lokalną

Opublikowano: 30 września 2014. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , , , ,

Twórcy aplikacji mobilnej Gimmy umożliwiającej sprzedaż lokalną i wymianę przedmiotów używanych pozyskali inwestorów – Xevin Investments oraz Protos.vc.

Sylwester KozakFundusze Xevin i Protos inwestują w projekt promujący sprzedaż lokalną

GG.pl: nowy serwis Gadu-Gadu

Opublikowano: 14 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Prywatność, bliskie relacje ze znajomymi, wymiana multimediów, livestream oparty m.in. na opisach tekstowych i graficznych znanych z komunikatora – to niektóre wyróżniki nowego projektu przygotowanego dla polskich internautów, w tym dla licznej społeczności użytkowników Gadu-Gadu.

Hanna LaskowskaGG.pl: nowy serwis Gadu-Gadu

GaduAIR – nowa sieć komórkowa

Opublikowano: 19 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

GaduAIR to nowa telefonia komórkowa, to także kolejny duży krok w rozwoju sieci GG, z której usług korzysta już kilka milionów osób miesięcznie. Dzięki GaduAIR – komunikator i komórka łączą się w jedną usługę mająca pozwolić na lepszą i tańszą komunikację, rozmowy, przesyłanie danych, korzystanie z Internetu. Mogą z niej korzystać wszyscy, nie tylko pasjonaci zaawansowanych nowych technologii. Sieć GaduAIR dostępna jest w całym kraju.

Hanna LaskowskaGaduAIR – nowa sieć komórkowa

Spółka Gadu-Gadu S.A. zmieniła nazwę i logo

Opublikowano: 8 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Serwisy społecznościowe, platforma radiowa, serwisy rozrywkowe, działalność w innych krajach, usługi telekomunikacyjne, w tym telefonia komórkowa – te liczne aktywności ma bardziej podkreślać nowa nazwa GG Network Spółka Akcyjna (GG Network S.A.), która 30 grudnia ub.r. zastąpiła dotychczasową nazwę spółki Gadu-Gadu S.A.

Hanna LaskowskaSpółka Gadu-Gadu S.A. zmieniła nazwę i logo