PIT

Pitroczny.pl ułatwi wypełnienie deklaracji podatkowej

Podatnicy zyskali narzędzie do wypełniania deklaracji podatkowej: ósmego lutego ruszyła aktualna wersja aplikacji Pitroczny.pl. Serwis umożliwia bezpłatne wypełnienie rozliczenia rocznego przez internet, składanie PIT-37 bez kwalifikowanego e-podpisu, a także ułatwia przekazanie 1 proc. podatku na OPP.

PITy przez internet złożyło tylko 0,5 procent podatników

Dwa lata temu Ministerstwo Finansów ogłosiło start programu e-PIT. Do dziś skorzystało z niego zaledwie pół procent podatników. Na system e-deklaracji wydano już 50,46 mln złotych, a przez najbliższe cztery lata na programy e-deklaracje i e-podatki rząd chce wydać kolejne 460 milionów – wylicza Money.pl.

Ministerstwo Finansów ogłosiło program e-Podatki

W poniedziałek Ministerstwo Finansów udostępniło założenia programu e-Podatki, który ma usprawnić efektywność administracji i poprawić ściągalność podatków. Opóźnienia Polski pod względem e-deklaracji to straty rzędu miliarda złotych rocznie – pisze Gazeta Wyborcza.

Internetowy księgowy rozliczy z nami PIT-a

Ponad połowa Polaków korzysta z internetu. Z myślą o tej grupie spółka giełdowa Power Media uruchomiła wczoraj aktualną wersję serwisu www.pitorczny.pl, który umożliwia bezpłatne wypełnienie rocznego rozliczenia podatkowego on-line.

Informacji o podatkach szukamy już w styczniu

Oglądalność serwisów podatkowych wzrosła gwałtownie już w styczniu. Liczba użytkowników odwiedzających witryny o tej tematyce zwiększyła się w tym miesiącu ponad dwukrotnie w porównaniu z grudniem. Wskazuje to na fakt,iż wielu internautów już na początku roku poszukiwało porad i wskazówek, jak uporać się z wypełnieniem formularza rozliczeniowego. Kolejne miesiące pozostające do terminu składania zeznania podatkowego …

Informacji o podatkach szukamy już w styczniu więcej »

Przewiń do góry