PIT.pl

BizOn media współpracuje z nowymi witrynami

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl.

Pit.pl i Vat.pl dołączyły do oferty sieci reklamowej Ad.net

Serwisy Pit.pl i Vat.pl z Grupy Bankier.pl dołączyły do portfolio sieci reklamowej Ad.net. Wzmocniły przez to kategorię witryn biznesowych sieci. Powiększyły również zasięg Focus.MSP – zbioru serwisów internetowych Ad.net, w którym przedsiębiorcy szukają informacji niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej.

VAT.pl rusza z nową usługą

Portal VAT.pl uruchomił nową usługę – wystawianie faktur VAT online. Teraz z każdego miejsca na świecie i o każdej porze można w bardzo prosty sposób wystawić fakturę VAT i zlecić jej wysłanie.

PIT.pl: Ustawa abolicyjna

Ustawa abolicyjna została ogłoszona w środowym Dzienniku Ustaw. Obowiązująca od 6 sierpnia 2008 r. abolicja podatkowa to ustawa, wprowadzająca znaczącą ulgę podatkową dla osób osiągających dochody zagraniczne opodatkowane podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Zgodnie z umowami międzynarodowymi w sprawie zapobiegania podwójnemu opodatkowaniu występują dwie zasady opodatkowania dochodów zagranicznych: wyłączenia z progresją oraz odliczenia proporcjonalnego. Ta …

PIT.pl: Ustawa abolicyjna więcej »

Scroll to Top