PizzaPortal.pl

Zmiany w zarządzie PizzaPortal.pl

Od 1 stycznia 2019 stanowisko prezesa PizzaPortal.pl obejmie Piotr Kruszyński – obecny CFO firmy. Dotychczasowy prezes, Bartosz Sala – awansuje w globalnych strukturach Delivery Hero – globalnego lidera rynku dostaw online i udziałowca polskiego serwisu. Od stycznia 2019 obejmie stanowisko Vice President Global Sales and Revenue i będzie nadzorował sprzedaż oraz budowanie przychodów na ponad 40 rynkach, na których działa Delivery Hero.

PizzaPortal.pl z płatnościami Visa Checkout

PizzaPortal.pl wprowadza do swojej oferty nową metodę płatności – Visa Checkout. Aby zachęcić do korzystania z nowej formy płatności, każde pierwsze zamówienie z PizzaPortal.pl opłacone z Visa Checkout nagradzane będzie rabatem w wysokości 10 zł.

PizzaPortal.pl przejmuje foodpandę

PizzaPortal.pl przejmuje swego największego konkurenta. Foodpanda przestanie funkcjonować. Wartość rynku zamawiania jedzenia online szacowana jest w Polsce na około 147 mln zł.

Właściciel PizzaPortal.pl pozyskuje 40 mln euro

Właściciel PizzaPortal.pl, firma Delivery Hero Holding, poinformowała, że w kolejnej rundzie finansowania pozyskała 40 mln euro. Pieniądze mają być przeznaczone na jego rozwój i działania marketingowe.

120 mln zł za Pizzaportal.pl

Pizzaportal.pl jest serwisem służącym do zamawiania włoskiego przysmaku za pośrednictwem sieci internetowej. Jak informuje Gazeta Wyborcza, wkrótce zmieni się jego właściciel i zostanie on sprzedany za kwotę 120 mln zł niemieckiej firmie Delivery Hero.

Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL

Dzięki nawiązaniu współpracy PizzaPortal.pl ma szansę dotrzeć do znacznie większej liczby użytkowniów, użytkownicy Interia.pl uzyskają możliwość łatwiejszego zamawiania jedzenia.

Pizzaportal.pl współpracuje z INTERIA.PL 1
Przewiń do góry