Zmiany w zarządzie PizzaPortal.pl

Opublikowano: 19 grudnia 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1 stycznia 2019 stanowisko prezesa PizzaPortal.pl obejmie Piotr Kruszyński – obecny CFO firmy. Dotychczasowy prezes, Bartosz Sala – awansuje w globalnych strukturach Delivery Hero – globalnego lidera rynku dostaw online i udziałowca polskiego serwisu. Od stycznia 2019 obejmie stanowisko Vice President Global Sales and Revenue i będzie nadzorował sprzedaż oraz budowanie przychodów na ponad 40 rynkach, na których działa Delivery Hero.

Dawid ZarazińskiZmiany w zarządzie PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl z płatnościami Visa Checkout

Opublikowano: 25 września 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

PizzaPortal.pl wprowadza do swojej oferty nową metodę płatności – Visa Checkout. Aby zachęcić do korzystania z nowej formy płatności, każde pierwsze zamówienie z PizzaPortal.pl opłacone z Visa Checkout nagradzane będzie rabatem w wysokości 10 zł.

Dawid ZarazińskiPizzaPortal.pl z płatnościami Visa Checkout

PizzaPortal.pl przejmuje foodpandę

Opublikowano: 24 listopada 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

PizzaPortal.pl przejmuje swego największego konkurenta. Foodpanda przestanie funkcjonować. Wartość rynku zamawiania jedzenia online szacowana jest w Polsce na około 147 mln zł.

Dawid ZarazińskiPizzaPortal.pl przejmuje foodpandę

120 mln zł za Pizzaportal.pl

Opublikowano: 11 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pizzaportal.pl jest serwisem służącym do zamawiania włoskiego przysmaku za pośrednictwem sieci internetowej. Jak informuje Gazeta Wyborcza, wkrótce zmieni się jego właściciel i zostanie on sprzedany za kwotę 120 mln zł niemieckiej firmie Delivery Hero.

Marta Michałek-Machniewska120 mln zł za Pizzaportal.pl