PKT.pl

pkt.pl upraszcza wyszukiwarkę

pkt.pl zdecydowało się na odświeżenie wizerunku i prezentuje nową odsłonę swojej wyszukiwarki usług i firm. Nowy serwis ma być dużo bardziej przyjazny i czytelny, a użytkownicy szybciej mają znajdować interesującą treść.

Reklama video w ofercie pkt.pl

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne – wydawca książek telefonicznych oraz właściciel internetowych wyszukiwarek firm i instytucji – wprowadził do swojego serwisu funkcjonalność z zakresu reklamy video.

Wirtualny Spacer w pkt.pl

Firma Polskie Książki Telefoniczne wprowadza Wirtualny Spacer – narzędzie reklamowe dla firm z bazy pkt.pl. To nowa funkcjonalność, która umożliwia nawigację po centrach handlowych oraz głównych ulicach polskich miast w technice zdjęć panoramicznych 360°.

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim

Według najnowszych oficjalnych wyników badania Megapanel/PBI Gemius, lokalizator internetowy Zumi.pl jest liderem w województwie mazowieckim wśród serwisów udostępniających dane o firmach. Od początku roku Zumi, zarówno w województwie mazowieckim jak i w całym kraju, niemal podwoił swój zasięg. W lipcowej fali badania Zumi.pl zwycięża w województwie mazowieckim zarówno pod względem liczby użytkowników, odsłon jakie wykonali …

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim więcej »

pkt.pl modernizuje serwis on-line

Spółka pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne uruchomiła nową wersję serwisu internetowego z wyszukiwarką danych teleadresowych oraz lokalizacji. Teraz witryna pkt.pl ma nowoczesną szatę graficzną i interfejs zapewniający integrację zasobów internetowych pkt.pl. Ponadto, na stronie głównej pojawił się kalejdoskop miast, czyli zbiór informacji i zdjęć jedenastu popularnych polskich miast. Pod koniec 2007 roku, we współpracy z firmą …

pkt.pl modernizuje serwis on-line więcej »

Przewiń do góry