Cyfrowy Polsat będzie korzystał z infrastruktury sieciowej Polkomtela

Opublikowano: 10 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Cyfrowy Polsat podpisał ze spółką Polkomtel list intencyjny, na mocy którego rozpoczął świadczenie usługi dostępu do internetu w sieciach radiowych 3G i 2G tego operatora na częstotliwościach 2100 MHz i 900 MHz w technologiach HSPA i EDGE/GPRS.

Michał NewiakCyfrowy Polsat będzie korzystał z infrastruktury sieciowej Polkomtela

Muzodajnia.pl ma już ponad 100 tys. użytkowników

Opublikowano: 14 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Muzodajnia.pl to coś więcej niż internetowy sklep z muzyką. W ubiegłym roku sklep objął patronat nad najgłośniejszymi premierami muzycznymi. Użytkownicy Muzodajni jako pierwsi mogli słuchać m.in. nowych płyt takich gwiazd jak: Kayah, Agnieszka Chylińska, Mrozu, Timbaland, 50 Cent, U2 już w dniu premier sklepowych. To sprawiło, że z serwisu korzysta już ponad 100 tys. użytkowników.

Hanna LaskowskaMuzodajnia.pl ma już ponad 100 tys. użytkowników

Mobilna wersja Pracuj.pl

Opublikowano: 26 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Polkomtel, operator sieci Plus, oraz serwis rekrutacyjny Pracuj.pl udostępniły mobilną wersję Pracuj.pl. Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie wyszukiwać ogłoszenia o pracę, korzystając ze swojego telefonu komórkowego.

Hanna LaskowskaMobilna wersja Pracuj.pl

ESKADRA dla Polkomtel

Opublikowano: 24 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Od 11 lipca do 22 sierpnia 2009 roku ESKADRA Agencja Reklamowa prowadzi wakacyjną akcję promocyjną dla Polkomtel S.A. – Trick Truck Plus. Roadshow marek 36i6, Simplus oraz Muzodajnia.pl odwiedza największe polskie miasta zapewniając ich mieszkańcom wirtualną oraz sportową rozrywkę. Specjalną atrakcją jest lowrider – jedyny w Polsce tańczący samochód.

Hanna LaskowskaESKADRA dla Polkomtel

Hity Muzodajni z głośników Logitech

Opublikowano: 8 lipca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Dostępna w sieci Plus Muzodajnia.pl oraz firma Logitech uruchomiły promocję dla miłośników dobrego brzmienia muzycznego. Wraz z kupionym specjalnym zestawem głośników Logitech klienci otrzymają unikalny kod upoważniający do pobrania 25 utworów z Muzodajni oraz link do serwisu getsound.pl, w którym można znaleźć informacje na temat optymalnego rozstawienia głośników.

Hanna LaskowskaHity Muzodajni z głośników Logitech

Eskadra zrealizowała ambient dla Polkomtela

Opublikowano: 29 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W sobotę, 27 czerwca 2009 roku Eskadra Agencja Reklamowa zakończyła realizację niestandardowej akcji marketingowej dla Polkomtel S.A. Przez tydzień, w siedmiu polskich miastach, można było natknąć się na tysiące balonów helowych unoszących się w przejściach podziemnych i promujących ofertę serwisu muzodajnia.pl. Akcja była elementem kampanii MixPlusa.

Robert ZarychtaEskadra zrealizowała ambient dla Polkomtela