IV edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 4 stycznia 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , ,

Nowoczesna Firma wraz z Fundacją Obserwatorium Zarządzania już po raz czwarty zaprasza do udziału w projekcie Postawy Pracownicze, którego tegoroczna edycja odbywa się w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Dawid ZarazińskiIV edycja projektu Postawy Pracownicze

Odpowiedzialnie kształtować postawy – relacja z III edycji Postaw Pracowniczych

Opublikowano: 10 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Na początku lutego odbyła się III edycja Postaw Pracowniczych, konferencji i warsztatów zorganizowanych przez Nowoczesną Firmę, skierowanych przede wszystkim do osób, które w swoich firmach zajmują się polityką personalną. Celem tegorocznych Postaw była między innymi próba odpowiedzi na pytania: Czy firmy w Polsce w sposób zaplanowany podejmują działania mające na celu kształtowanie odpowiednich postaw pracowniczych? Jakie narzędzia budują jakie postawy i czy efekty tych działań możemy zaplanować? Czy kultura organizacji może być narzędziem, które w sposób trwały buduje postawy pracowników? Patronem medialnym konferencji był e-biznes.pl

Dawid ZarazińskiOdpowiedzialnie kształtować postawy – relacja z III edycji Postaw Pracowniczych

Zarządzanie ludźmi w czasach kryzysu – poznaj rozwiązania liderów. Postawy Pracownicze już 2-3 lutego

Opublikowano: 19 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Świadomość zawirowań ekonomicznych oraz globalnego kryzysu rynkowego ma wpływ na to w jaki sposób pracownicy postrzegają swoje miejsce pracy. Dyskusja na temat budowania postaw pracowników nabierają w takich okolicznościach szczególnego znaczenia. W takiej sytuacji zwiększa się zapotrzebowanie na inspirujące rozwiązania, sprawdzone praktyki, najlepsze case study – które zostały wprowadzone i sprawdzone w wielu organizacjach.

Dawid ZarazińskiZarządzanie ludźmi w czasach kryzysu – poznaj rozwiązania liderów. Postawy Pracownicze już 2-3 lutego

Pieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Co sprawia, że ludzie chcą i lubią przychodzić do pracy? Ciekawe zadania? Możliwość rozwoju osobistego? Czy może inspirujący współpracownicy lub charyzmatyczne szefostwo?

Dawid ZarazińskiPieniądze to nie wszystko… Zbliża się III edycja Projektu Postawy Pracownicze

III edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 8 stycznia 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , , , ,

Wartość, jaką jest pracownik i jego nastawienie do wykonywanych obowiązków oraz samego miejsca pracy jest bezdyskusyjna. Stwierdzenie wydaje się oczywiste jednak kiedy przychodzi do części praktycznej, czyli analizy działań podejmowanych celem budowania właściwych postaw pracowników, sytuacja wygląda już zupełnie inaczej – niestety gorzej.

Dawid ZarazińskiIII edycja projektu Postawy Pracownicze

Zmień postawy swoich pracowników

Opublikowano: 20 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Gdzie się podziało zaangażowanie pracowników i dlaczego nie jest tak duże jak wcześniej? Jak skutecznie motywować pracowników oraz czy satysfakcja z wykonywanych obowiązków przekłada się na sukces finansowy firmy? Jak tworzyć kulturę organizacji w najbardziej skuteczny sposób? Jak kształtować wynagrodzenia pracowników by stały się narzędziem budowania zysków firmy? To tylko fragment zagadnień i rozwiązań przygotowanych przez najlepszych praktyków i  ekspertów …

Hanna LaskowskaZmień postawy swoich pracowników