Praca.pl

Praca.pl rozbiera CV

Portal Praca.pl rusza z kampanią informacyjno-poradnikową na temat CV. Nazwa kampanii przewrotnie brzmi „Rozbieramy CV”, co ma wskazywać na to, że w poradnikach ekspertów każdy element CV zostanie niemal rozebrany na czynniki pierwsze.

Praca.pl rozbiera CV więcej »

Spór o kropkę rozstrzygnięty

Tygodnik Wprost podał informację o wyniku sporu pomiędzy Agorą i portalem Praca.pl, który dotyczył wprowadzenia przez serwis rekrutacyjny subdomeny gazeta.praca.pl. Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał decyzję z października 2008 roku oznajmiając, że serwis Praca.pl nie dopuścił się czynu nieuczciwej konkurencji.

Spór o kropkę rozstrzygnięty więcej »

Rekrutacja w sieci została objęta gwarancją

Mamy gwarancję na odkurzacz, ekspres do kawy, a teraz przyszła pora na rekrutację. Pracodawcy, którzy szukają pracowników przez Internet, chcą mieć gwarancję, że znajdą w ten sposób odpowiednich ludzi na poszczególne stanowiska w swoich firmach. Do tej pory żaden portal pracy nie dawał takiej gwarancji pracodawcom. Od kwietnia taką gwarancję otrzymują Ci pracodawcy, którzy pracowników szukają na Portalu Praca.pl.

Rekrutacja w sieci została objęta gwarancją więcej »

Nowy layout Portalu Praca.pl

Nowe kolumny informacyjne, a w nich wyniki raportów i badań, a także artykuły i najświeższe informacje z rynku pracy – to tylko niektóre zmiany, jakie przygotował dla internautów Portal Praca.pl, który przestaje być już tylko jedną z największych giełd pracy w Polsce, ale i medium. Przemiana portalu to ukłon w stronę  półmilionowej liczby użytkowników, którzy

Nowy layout Portalu Praca.pl więcej »

Polacy chcą informacji o wysokości pensji w ogłoszeniu o pracę

Standardowe ogłoszenie już nie wystarczy. Pracodawcy już w samej ofercie będą musieli podawać wysokość proponowanej pensji. To efekt zmian na polskim rynku pracy i mocnej pozycji pracownika, bo to on od dłuższego czasu rozdaje karty, a nie jak przed laty – pracodawca. W sondażu Portalu Praca.pl, w którym serwis zapytał o elementy, które powinny się

Polacy chcą informacji o wysokości pensji w ogłoszeniu o pracę więcej »

Scroll to Top