Pracuj.pl

Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Serwis Pracuj.pl został partnerem debiutującej na polskim rynku platformy edukacyjnej Facebook Pomaga w Rozwoju. Światowy gigant będzie pomagał Polakom w nabywaniu umiejętności cyfrowych oraz planowaniu kariery. Platforma wraz z pierwszymi kursami jest dostępna dla polskich użytkowników.

Pracuj.pl zachęca specjalistów

Serwis Pracuj.pl rozpoczął nową kampanię wizerunkową pod hasłem „Gratulujemy odważnym”, która zachęca Polaków do aktywnego wykorzystywania swojego potencjału zawodowego.

Pracuj.pl zachęca specjalistów 1

Informatyczne eldorado na rynku pracy

Jak pokazują dane serwisu Pracuj.pl, w zeszłym roku popyt na umiejętności specjalistów IT wzrósł rekordowo – ofert pracy było aż o 82% więcej niż w 2009 roku.

Rynek pracy: powoli wraca koniunktura?

Rynek pracy, wyznaczany liczbą ofert w internetowych serwisach rekrutacyjnych, już kolejny miesiąc wykazuje wyraźne, pozytywne zmiany – podaje raport opracowany przez portal www.eGospodarka.pl. Liczba ofert utrzymuje się na poziomach znacznie wyższych niż jeszcze kwartał temu.

Marketingowcy 2010 – nowe szanse, nowe wymagania

Liczba ofert pracy w marketingu powoli rośnie, a wraz z nią rosną także wymagania stawiane specjalistom z tej dziedziny. Analiza ofert zamieszczonych w serwisie Pracuj.pl pokazuje, co jeszcze według pracodawców składa się na obraz pożądanego kandydata na to stanowisko.

Kryzysowy boom na szefów

Kryzysowy 2009 rok, mimo spadku ogólnej liczby ogłoszeń, był dobrym czasem na szukanie pracy dla menedżerów i kadry zarządzającej – wynika z raportu „Rynek Pracy Specjalistów 2009″, przygotowanego przez ekspertów portalu Pracuj.pl.

Przewiń do góry