Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

Szanse dla e-biznesu

Wszyscy zajmujący się e-biznesem lub planujący działania związane z rozwojem nowych technologii mają szansę na skorzystanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 8.1 oraz 8.2). Kolejny nabór wniosków to szansa na pozyskanie milionów na e-usługi, dlatego warto dobrze się do niego przygotować. Tym bardziej, że w tym roku odbędzie się tylko jeden konkurs na e-projekty.

PARP kusi e-biznes darmową kampanią PR

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości kusi biznesmenów wizją darmowej kampanii promocyjnej ich e-biznesowego projektu. Wystarczy, że przedsiębiorca zdobył unijną dotację za pośrednictwem PARP. Teraz musi już tylko wygrać w nowym konkursie.

O e-biznesie w Kielcach

17 czerwca w Kielcach przedsiębiorcy mieli okazję spotkać się ekspertami i praktykami zajmującymi się unijnymi dotacjami z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

Śluby z entuzjazmem – studenckie Ślubowisko.pl

Twórcy serwisu Ślubowisko.pl – grupa studentów z Rzeszowa – postanowili wcielić w życie szkolny projekt. Zgodnie z przyjętą maksymą „Nic co ślubne nie będzie Wam obce”, stworzyli platformę, która w jednym miejscu chce zbierać wszystko, co ma choć najmniejszy związek ze ślubem lub weselem. Czy im się to udało?

Rządowe przymiarki do darmowego internetu

Rząd kończy prace nad ustawą pozwalającą wprowadzić w Polsce darmowy internet oparty na technologii wi-fi oraz rozwinąć budowę sieci światłowodowych. Na ten cel ma być pozyskane 1,7 mld euro w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Scroll to Top