Przemysław Mościcki

Pierwszy miesiąc współpracy i sukces

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl w październiku 2009 roku podpisała umowę o współpracy z niezależnym ogólnopolskim operatorem finansowym Euro Finanse.

Pierwszy w Polsce ranking inwestorów online

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl uruchomiła ranking najlepszych inwestorów na portalu smava.pl. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku pożyczek typu peer–to–peer.

Pożyczki społecznościowe smava.pl także offline

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl podpisała umowę o współpracy z niezależnym ogólnopolskim operatorem finansowym Euro Finanse. Dzięki rozpoczętej kooperacji, pożyczki społecznościowe dostępne dotychczas tylko w internecie, znajdą się w ofercie ponad 450 stacjonarnych doradców finansowych współpracujących z Euro Finanse na terenie całego kraju. To pierwsza tego typu kooperacja w Polsce, która sprawdziła się już w firmie smava na rynku niemieckim.

Bonus finansowy od smava.pl

Smava.pl, spółka córka gracza na europejskim rynku pożyczek społecznościowych, przygotowała promocję na swoje usługi. Dla każdego kto weźmie pożyczkę do 15 października 2009 czeka bonus – 100 zł od smava.pl.

smava.pl wybiera zanoxowy model „płać za efekt”

Portal pożyczek społecznościowych smava.pl rozpoczął współpracę z firmą zanox, globalnym liderem marketingu internetowego w modelu „płać za sukces”. Dzięki podpisanej umowie, wydawcy serwisów internetowych i blogerzy działający w sieci zanox będą mogli zarobić 200 zł za każdą uruchomioną pożyczkę lub inwestycję na portalu smava.pl.

Kolejny gracz social lending – ruszyła smava

Dzisiejszą konferencją prasową zainaugurował swą działalność polski oddział serwisu social lendingowego – smava. Projekt, który od momentu powstania w Niemczech w 2006 roku obsłużył pożyczki łącznie na kwotę 6 milionów euro, chce wyróżniać się profesjonalizmem i naciskiem na bezpieczeństwo transakcji.

Przewiń do góry