Rafał Agnieszczak

Stwórz swój biznes w 2 miesiące

8 tygodni ciężkiej pracy, 8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami – to czeka na uczestników czwartej edycji Startup School. Nagrodą jest własny biznes w Internecie oraz 100 000 zł na jego promocję dla twórców najlepszego projektu. Rekrutacja właśnie ruszyła.

Startup School ruszyła po raz drugi

W te wakacje Rafał Agnieszczak po raz kolejny zorganizował Startup School – szkołę biznesu internetowego. W ciągu kilku pierwszych dni powstały zespoły, które rozpoczęły planowanie zadań dotyczących realizowanych projektów.

infoShare 2010 – już po raz czwarty

W dniach 13-14 maja br. już po raz czwarty odbędzie się w Gdańsku bezpłatna konferencja infoShare. Konferencja poświęcona jest nowym trendom z dziedziny IT, marketingu, Internetu. Jej myślą przewodnią jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji.

Wizytówki pod kontrolą

Ruszył Wizytownik.pl, jak przekonują jego twórcy, pierwszy w Polsce serwis umożliwiający w prosty sposób stworzenie wirtualnego wizytownika i zarządzanie kontaktami z różnych źródeł przez stronę WWW.

Smava Poland łączy siły z Finansowo.pl

Kreativ, właściciel serwisu pożyczkowego Finansowo.pl łączy siły ze Smava Poland w celu przedstawienia nowej oferty na rynku social lending. 10 maja 2010 serwis Smava.pl wystartuje w nowej odsłonie.

MeetDomainers już za tydzień

Pozostał tylko tydzień do drugiego Spotkania MeetDomainers w Warszawie. Organizatorzy zaprezentowali już finalną listą domen, które będzie można kupić na jedynej w Polsce aukcji domen na żywo 25 września 2009 w Hotelu Marriott. Suma wszystkich cen startowych blisko 60 wystawionych domen robi wrażenie – to 1 milion złotych.

PoRobocie rozmowy o mikroblogowaniu w instytucjach finansowych

Ameryka żyje mikroblogami, a Twitter robi zawrotną karierę na całym świecie. Kolejne firmy wchodzą w ten kanał komunikacji. Czy rodzime instytucje finansowe powinny się nim zainteresować? – tak na spotkanie, które odbyło się wczoraj w Sali Notowań GPW zapraszali organizatorzy. Poniżej nasza relacja.

Scroll to Top