Stwórz swój biznes w 2 miesiące

Opublikowano: 30 listopada 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

8 tygodni ciężkiej pracy, 8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami – to czeka na uczestników czwartej edycji Startup School. Nagrodą jest własny biznes w Internecie oraz 100 000 zł na jego promocję dla twórców najlepszego projektu. Rekrutacja właśnie ruszyła.

Hanna LaskowskaStwórz swój biznes w 2 miesiące

Startup School ruszyła po raz drugi

Opublikowano: 11 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W te wakacje Rafał Agnieszczak po raz kolejny zorganizował Startup School – szkołę biznesu internetowego. W ciągu kilku pierwszych dni powstały zespoły, które rozpoczęły planowanie zadań dotyczących realizowanych projektów.

Hanna LaskowskaStartup School ruszyła po raz drugi

infoShare 2010 – już po raz czwarty

Opublikowano: 26 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W dniach 13-14 maja br. już po raz czwarty odbędzie się w Gdańsku bezpłatna konferencja infoShare. Konferencja poświęcona jest nowym trendom z dziedziny IT, marketingu, Internetu. Jej myślą przewodnią jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji.

Hanna LaskowskainfoShare 2010 – już po raz czwarty

MeetDomainers już za tydzień

Opublikowano: 17 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pozostał tylko tydzień do drugiego Spotkania MeetDomainers w Warszawie. Organizatorzy zaprezentowali już finalną listą domen, które będzie można kupić na jedynej w Polsce aukcji domen na żywo 25 września 2009 w Hotelu Marriott. Suma wszystkich cen startowych blisko 60 wystawionych domen robi wrażenie – to 1 milion złotych.

Hanna LaskowskaMeetDomainers już za tydzień

PoRobocie rozmowy o mikroblogowaniu w instytucjach finansowych

Opublikowano: 13 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Ameryka żyje mikroblogami, a Twitter robi zawrotną karierę na całym świecie. Kolejne firmy wchodzą w ten kanał komunikacji. Czy rodzime instytucje finansowe powinny się nim zainteresować? – tak na spotkanie, które odbyło się wczoraj w Sali Notowań GPW zapraszali organizatorzy. Poniżej nasza relacja.

Dawid ZarazińskiPoRobocie rozmowy o mikroblogowaniu w instytucjach finansowych