Zalane drogi – mapa bieżących utrudnień na Targeo.pl

Opublikowano: 24 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis mapowy Targeo.pl wraz z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad opublikował mapę utrudnień na odcinkach dróg dotkniętych powodzią. Informacje są aktualizowane na bieżąco na podstawie danych przekazywanych przez terenowych pracowników GDDKiA.

Hanna LaskowskaZalane drogi – mapa bieżących utrudnień na Targeo.pl

Targeo Traffic Live – zobacz, gdzie są korki

Opublikowano: 16 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Dzięki nowej usłudze Traffic Live! w serwisie Targeo.pl można sprawdzić, gdzie aktualnie są korki i zaplanować trasę w taki sposób, aby szybko i przyjemnie dotrzeć do celu podróży – nawet w godzinach szczytu.

Hanna LaskowskaTargeo Traffic Live – zobacz, gdzie są korki

Zaplanuj trasę w nowym Targeo

Opublikowano: 11 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Mapa internetowa z widoczną numeracją budynków, wygodniejszy sposób wyznaczania tras i możliwość wyboru typu trasy, dane dotyczące punktów użyteczności publicznej opracowane przez Pascala oraz serwis Co Jest Grane – nowa wersja lokalizatora Targeo.pl już dostępna.

Hanna LaskowskaZaplanuj trasę w nowym Targeo

Drogowskaźnik – lokalizator mobilny Targeo w Plusie

Opublikowano: 11 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Indigo Sp. z o.o. i Polkomtel S.A., użytkownicy sieci Plus otrzymują, w ramach usługi Drogowskaźnik, możliwość korzystania z technologii Targeo.mobi – polskiej mapy na telefon komórkowy. Użytkownicy Drogowskaźnika uzyskują w ten sposób dostęp do bazy punktów użyteczności publicznej (POI), które zawierają również rozszerzone opisy ze zdjęciami i numerami telefonów.

Dawid ZarazińskiDrogowskaźnik – lokalizator mobilny Targeo w Plusie

Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Opublikowano: 26 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM. Dane są aktualizowane kilka razy dziennie, a użytkownicy mogą wygodnie przeglądać czasy odjazdów autobusów i tramwajów z uwzględnieniem planowanych przez ZTM zmian w rozkładach w nadchodzących dniach. Użyteczną funkcją serwisu …

Hanna LaskowskaRozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Targeo.pl zrealizuje przekaz na żywo z Tour de Pologne

Opublikowano: 14 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

65. Tour de Pologne jest relacjonowany na żywo w serwisie mapowym Targeo.pl. Poza śledzeniem przebiegu wyścigu na mapie, kibice będą mają ciągły dostęp do informacji takich jak różnice czasowe, odległość do mety czy aktualna prędkość peletonu. W motocyklach obsługujących wyścig będą zainstalowane nowoczesne urządzenia do monitoringu GPS dostarczone przez firmę Keratronik. Dzięki temu pozycja peletonu i grup ucieczkowych będzie aktualizowana …

Hanna LaskowskaTargeo.pl zrealizuje przekaz na żywo z Tour de Pologne