Red Sky

Pomysłodawcy FilesTube tworzą fundusz inwestycyjny

Twórcy firmy Red Sky, właściciela takich serwisów jak shorte.st‏ i FilesTube.to, utworzyli fundusz inwestycyjny Redsky Starter. Wyróżnikiem ma być model współpracy z pomysłodawcami – fundusz zapewni zespół i finansowanie, które umożliwiają rozwój projektu na początkowych etapach.

Red Sky otwiera portal filmowy

Premiery DVD, VoD, globalny program telewizyjny to tylko niektóre plany kolejnego dziecka Red Sky. Twórca FilesTube.com przedstawia swój najnowszy serwis – pnop.com.

Nowy serwis od twórców Filestube.com

Spółka Red Sky, twórca jednego z najbardziej popularnych na świecie serwisów – Filestube.com, uruchomiła nowy portal skierowany do miłośników gier zręcznościowych na całym świecie.

Alternative.to – wyszukiwarka alternatyw (wideo)

Szukasz alternatywy dla konkretnego modelu samochodu lub komórki? Znudził Ci się Egipt, ale lubisz taki wakacyjnych klimat? Chcesz poznać zespoły podobne do ulubionego wykonawcy? Alternative.to to wyszukiwarka, która chce dostarczać odpowiedzi na takie dylematy.

Kolejna zaskakująca inwestycja Red Sky

Red Sky, właściciel między innym FilesTube.com, Alternative.to i od niedawna inwestor Grono.net, znowu zaskakuje. Tym razem na celowniku szczecińskiej spółki znalazł się serwis bebzol.com, od kilku dni prowadzony przez Wink Media.

Nowi właściciele Grono.net

Serwis społecznościowy Grono.net ma nowych właścicieli. W spółkę Grono.net S.A. zainwestował fundusz Xevin Investments oraz szczecińska firma Red Sky.

Przewiń do góry