Robert Banasiak

Kto zostanie Mistrzem Internetu DialNet Masters 2010?

Aż 4563 drużyny zapisały się do IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie. Kto zostanie Mistrzem Internetu Dialnet Masters 2010 okaże się podczas Wielkiego Finału, który odbędzie w 17 czerwcu we Wrocławiu.

DIALOG dla biznesu

Po raz kolejny oferta Telefonii DIALOG dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskała nominację w konkursie Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla MSP 2009”.

Podróżuj z DIALOGmedia

Nowy Jork, Paryż, Londyn czy Rzym? Za jedyne 3 złote stolice i egzotyczne zakątki świata są na wyciągnięcie pilota. W najnowszej promocji DIALOGmedia wypożyczenie filmowych przewodników po najatrakcyjniejszych i najchętniej odwiedzanych przez polskich turystów miejscach jest bardzo proste i kosztuje niewiele.

Firmowy DIALOG – nowe taryfy dla biznesu

Jedyny na polskim rynku mechanizm wymiany 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych lub nawet 2100 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe otrzymają w ramach stałej opłaty abonamentowej klienci biznesowi DIALOGu, którzy skorzystają z nowych profili taryfy Firmowej.

Nowy wiceprezes Telefonii DIALOG

W wyniku konkursu ogłoszonego przez Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. został wyłoniony wiceprezes Telefonii DIALOG – Robert Banasiak. Wraz z Wojciechem Braszczokiem, który od początku marca pełni obowiązki Prezesa Zarządu firmy, nowopowołany wiceprezes od jutra będzie kierował pracą Spółki.

Przewiń do góry